baby sensory

Tesettür Tunik Modelleriyle En Şık Kombin Nasıl Sağlanır?

28 Ocak 2020 Salı, 16:54
abiye-tesettur

Herhangi bir yere giderken kolaylıkla hazırlanmak için, tesettür tunik modelleri vazgeçilmez giyim parçaları arasında yer almaktadır. Farklı pantolon çeşitleri ile etkileyici bir kombin imkanı tanıyan tunikler, hızlı biçimde hazırlanma şansı verir. Tabii bunu gerçekleştirirken mutlaka görsel olarak etkileyici bir şıklık yakalamak büyük öneme sahiptir. Kullanılacak pantolon ile tuniğin hem model hem de renk olarak uyum sağlaması önemlidir. Bunu gerçekleştirmek için belli başlı bazı etmenlere dikkat etmek gerekir.

Tunik Modelleri ile Pantolonların Renk Uyumu

Farklı tunik çeşitleri birbirinden güzel pantolonlarla harika kombin imkanı sağlar. Ancak bu kombini gerçekleştirirken mutlaka renk uyumuna dikkat etmek gerekir. Özellikle tesettür tunik modeli ne olursa olsun mutlaka pantolonun rengine uyum sağlamasına dikkat edilmelidir. Genelde koyu renk tunik çeşidi ile beraber açık renk pantolonlar ön plana çıkar.

Bu konuda beyaz renk pantolon fazla tercih edilmektedir. Tabii koyu renk pantolon modelleri de yine açık renkli tunik çeşitleri etkileyici kırışıklık sağlar. Günlük sportif ölçekli tunik modelleri ile mavinin farkı tonlarındaki kot pantolonlar eşliğinde yine güzel bir bütünlük sağlanabilir.

 Konsepte Uygun Tunik Kombini

Tunik modelleri her sene farklı tasarımları ile piyasaya sunulur. Bu yüzden konsepte uygun olarak geniş ürün yelpazesi arasında seçim yapma imkanı kolaydır. Davet ve organizasyonlar için ya da günlük olarak dışarı çıkarken farklı model tasarımları arasından tercih yapılabilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus, tunik ile beraber konsepte uygun pantolon seçimidir. Örneğin davet ve organizasyonlar için daha minimalist bir tasarım hazırlanmış tunikler tercih edilir. Aynı şekilde keten veya kumaş pantolonlar üzerinden etkileyici bir şıklık yakalamak mümkün. Bu konuda dar kesim ve beyaz renk pantolonların tercih edilmesi önerilir.

 Kişisel Beğeniye Uygun Kombin

Elbette moda dünyasında farklı tunik modelleri ile pantolonlar açısından uyum için, pek çok etmene dikkat etmek gerekir. Ancak bu etmenler içerisinde en önemli unsurlar arasında kişisel beğeni geliyor. Bu konuda daha çok yaşam tarzınızı ve stilinizi yansıtabileceğiniz, aynı zamanda şık bir görüntü yakalayabileceğiniz giyim parçalarını tercih etmelisiniz. Bu açıdan birçok değişik tunik modeli ile pantolon çeşitlerinin bulunduğunu söylemek mümkün.

You must be logged in to post a comment Login