The Protector Netflix dizisi konusu ve oyuncuları

Çağatay Ulusoy’un başrolde oynadığı Netflix’in ilk Türk dizisi The Protector’ın (Koruyucu) oyuncu kadrosu ve konusu belli oldu…

22 Nisan 2018 Pazar, 00:15

The Protector dizisi Netflix konusu nedir? The Protector ( Koruyucu ) dizisi oyuncuları kimler? Çağatay Ulusoy’un başrollerde oynadığı Netflix Türk dizisi The Protector hakkında yeni haberler…

THE PROTECTOR TANITIMI ROMA’DA YAPILDI
Dizinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy, Netflix’in Roma’da düzenlediği, dünyaca ünlü oyuncu ve üst düzey yöneticilerinin de katıldığı ‘See What’s Next’ etkinliğinde Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi The Protector‘ı uluslararası basın mensuplarına anlattı.

ÇAĞATAY ULUSOY HAKAN ROLÜNDE
Dünyanın lider eğlence hizmeti Netflix, geçtiğimiz günlerde ilk Türk orijinal dizisi The Protector‘ın çekimlerine başladığını duyurmasının ardından, dizisinin başrolü Çağatay Ulusoy, bugün Netflix’in her sene farklı ülkelerde düzenlediği ve bu sene de Roma’da gerçekleşen ‘See What’s Next’ etkinliğinde The Protector‘ı uluslararası basına tanıttı. Netflix International Originals üst düzey yöneticisi Erik Barmack’ın moderatörlüğünü yaptığı panelde, hayat verdiği Hakan karakteri hakkında konuşan Ulusoy, aynı zamanda Türk dizilerinin tüm dünyada gösterdiği başarıdan ve bu dizi hakkındaki beklentilerden bahsetti.

Ulusoy, Netflix’in başarılı dizilerinden La Casa de Papel, Suburra ve Dark’tan sonraki ikinci Alman yapımı Dogs of Berlin’in oyuncularıyla birlikte ayni panelde yer aldı ve yaklaşık 300’den fazla yerel ve uluslararası basın mensubunun takip ettiği panelde dizi hakkında ipuçları verdi.

THE PROTECTOR NETFLİX KONUSU NEDİR?
Bu yılın ikinci yarısında gösterime girecek fantastik drama türündeki The Protector dizisinin oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy’un yanı sıra Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Mehmet Kurtuluş yer alıyor. İpek Gökdel tarafından kaleme alınan, hikayesini ise Atilla Ünsal ve Aşkım Özbek ile birlikte geliştirdiği “Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi” adlı kitaptan esinlenerek hazırlanan dizi, tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrendikten sonra tüm dünyası altüst olan Hakan’ın macerasını anlatıyor.

Yaratıcılığını Binnur Karaevli, yönetici yapımcılığını Onur Güvenatam ve yapımcılığını AlexSutherland’ın üstlendiği dizinin kamera arkasında ise son yıllarda yıldızı parlayan yönetmen Can Evrenol ile birlikte Umut Aral, Gönenç Uyanık ve ödüllü görüntü yönetmeni GökhanTiryaki bulunuyor.

 

You must be logged in to post a comment Login