e
sv

The Undoing 2. yeni sezon var mı? The Undoing dizisi kaç sezon ve kaç bölüm?

The Undoing dizisi HBO tarafından yayınlandı ve tüm dünyada büyük ilgi gördü. Nicole Kidman ve Hugh Grant’ın başrollerde oynadığı ve 6 bölüm olarak yayınlanan The Undoing dizisinin finali ise izleyenleri şaşırttı. Peki The Undoing dizisi 2. yeni sezon var mı? The Undoing bitti mi? İşte The Undoing dizisi hakkında yeni haberler ve bilgiler.

 

THE UNDOING 2. SEZON VAR MI? YENİ SEZON NE ZAMAN?

Nicole Kidman ve Hugh Grant’ın başarılı oyunculuklarıyla dikkat çeken The Undoing dizisi tek sezon ve 6 bölüm olarak tasarlandı. HBO dizisi The Undoing’in 2. sezonu olmayacak.

Nicole Kidman ve Hugh Grant’ın başrollerde yer aldığı HBO’nun popüler dizisi The Undoing,  Game of Thrones’un seyirci rekorunu da kırdu. The Undoing ilk bölümüyle 28 günde 3 milyon seyirciye ulaştı.

Sky Atlantic yapımı İngiliz dizisi The Undoing,  Birleşik Krallık’ta 28 günlük değerlerde 2,78 milyon izleyiciye ulaşırken Game of Thrones’un 2011’de kırdığı rekoru elinden aldı. Game of Thrones 750 bin izleyicide kaldı.

 

David E. Kelley tarafından yazılan ve yaratılan, Susanne Bier tarafından yönetilen psikolojik dram türündeki dizi, şiddetli bir ölüm, kayıp bir koca ve şüpheli bir ilişki sonrasında tüm hayatını sorgulayan bir kadını konu alıyor.

The Undoing, başarılı bir terapist olan Grace Sachs’ın hayatına odaklanıyor. Mutlu bir evlilik süren Grace’in hayatı vahşi bir kazanın ardından kocasının kaybolması ile kabusa döner. Kendisini bir anda felaketler dizisinin ortasında bulan talihsiz kadın, oğluyla birlikte yeni bir sayfa açmaya çalışır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

The Undoing 2. yeni sezon var mı? The Undoing dizisi kaç sezon ve kaç bölüm?

x