TLC’de Oprah’s Master Class ve Call the Midwife başlıyor

29 Nisan 2016 Cuma, 02:41

TLC TV‘de Oprah’ın Master Class ve Call the Midwife isimli iki yeni program başlıyor.

OPRAH’S MASTER CLASS YENİ SEZONUYLA TLC EKRANLARINDA
Oprah’ın Master Class programı daha önce tanıdığınız hiç kimseden duymadığınız hikayeleri anlatacak.
Oprah tarafından tek tek seçilen ve dünyadaki etkileri çok büyük ve tek olan Academy ödülü almış aktörler, Grammy ödülü almış müzisyenler, dünyayı sarsan atletler yaşamlarında yaşadıklarını ve aldıkları dersleri paylaşacaklar. Samimi bir ortamda, başarılarını, başarısızlıklarını, zaferlerini, hayal kırıklıklarını ve kalp kırıklıklarını paylaşacaklar. Oprah’ın Master Class programı sevdiğimiz, saygı duyduğumuz ve hayranlık duyduğumuz ünlü kişilerin yaşamlarını daha once eşi benzeri görülmemiş birinci ağızdan yorumunu bizlere sunacak.
Oprah’s Master Class Beşinci Sezonuyla 2 Mayıs Pazartesi günü saat 17:50’de TLC Ekranlarında!

CALL THE MIDWIFE TLC EKRANLARINDA BAŞLIYOR!Call-the-Midwife-TLC
Jeenifer Worth’ün aynı isimli çok satan otobiyografisinden uyarlanan Call the Midwife, 1950’lerin sonunda bir grup ebe ve hemşirenin hikayesi üzerinden ilerleyen etkileyici bir dönem draması.
Londra’nın en yoksul semtlerinden birine ebe olarak gelen genç hemşire Jenny Lee (Jessica Raine), kendini Nonnatus House’un sevgi dolu, eksantrik ve renkli hemşireleri arasında bulacak. Savaş sonrası dönemin zorlu koşullarında kadınlara en iyi sağlık hizmetini ulaştırabilmek için mücadele eden hemşirelerin hikayesini anlatan Call the Midwife, aynı zamanda dönemin toplumsal yapısı ve aile hayatına da çarpıcı bir bakış sunacak. Call the Midwife 2 Mayıs Pazartesi günü saat 19:00’da TLC ekranlarında olacak.Call-the-Midwife-tlc-tv

You must be logged in to post a comment Login