Tolga Çevik ile Tolgshow Fox TV’de ne zaman yayınlanacak?

Tolga Çevik’in yeni komedi programı Tolgshow Aralık ayından itibaren Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Tolga Çevik, Tolgshow’da her hafta ünlü bir ismi konuk edecek.

Tolgshow’da yine gizli yönetmen Fırat Parlak ile minik müziyen Özer Atik eşlik edecek. Tolgshow’dan ilk fragman da yayınlandı.

Tolga Çevik bir yıl aradan sonra, ‘Tolgshow’ adlı yeni gösterisi ile FOX’ta izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. On yıldır sahnelediği doğaçlama gösterisi ve ‘Arkadaşım’ karakteriyle milyonları güldüren Tolga Çevik, 25 Film’in yapımcılığında gerçekleşen ‘Tolgshow’un tanıtımı için kamera karşısına geçti.

Tanıtım filminde, yönetmenden aldığı direktifle sahneye gelmek üzere yola çıkan Tolga Çevik,  mini otomobili ve sprileriyle sezonun kahkaha dolu geçeceğinin müjdesini verdi.

Tolgshow’un kadrosunda her zamanki gibi ‘Gizemli Yönetmen’ Fırat Parlak ve ‘Minik Müzisyen’ Özer Atik yer alıyor. Yanlış anlamalar, bilinmezlikler, didişmeler ve kahkahalar arasında izleyeceğimiz ‘Arkadaşım’ın maceralarına bu yıl bir yenisi daha ekleniyor: Talk show… Her hafta bir ünlü konuk ile sıra dışı bir talk show da gerçekleştirecek olan Tolga Çevik’in merakla beklenen yeni gösterisi ‘Tolgshow’un ilk tanıtımı yayınlandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Tolga Çevik ile Tolgshow Fox TV’de ne zaman yayınlanacak?

x