Tolga Çevik’le Müdür Ne’aptın ne zaman yayınlanacak?

12 Mart 2016 Cumartesi, 02:16

Komedi Dükkanı ve Arkadaşım Hoşgeldin ile büyük bir başarı yakalayan Tolga Çevik‘in yeni komedi programı Müdür Ne’aptın 13 Mart Pazar akşamı 20.00’de Star TV‘de başlıyor.

Tolga Çevik  bir sezon aradan sonra tekrar ekranlara dönüyor.
“Arkadaşım”,  “Yönetmen”in hayal gücüyle yine herhangi bir ülkede, herhangi bir şehirde, hatta uzayda bile akla hayale gelmeyecek maceralara atlıyor. Müdür Ne’aptın?, 13 Mart Pazar 20.00’de Star’da başlıyor!

Birinci bölüm;
Merakla beklenen ilk bölümde, yönetmenin hayal gücü ve talimatları ile ilginç bir aile hekimini de canlandıracak olan ‘Arkadaşım’ birbirinden komik tedavi yöntemleri ile hem şaşırtacak hem güldürecek! Bir yandan aile ilişkilerine el atarken, çantasından çıkardığı alakasız sağlık malzemeleriyle de seyirciyi gülmekten kırıp geçirecek!

İkinci bölümde, ‘Arkadaşım’ın kıskanç bir kız babasını canlandırırken çevirdiği dolaplar izleyenlere kahkaha dolu dakikalar yaşatacak! Okul balosunda bile biricik kızını takipte olan başarılı komedyenin halleri çok eğlendirecek! Kızının erkek arkadaşına gizliden verdiği mesajlar ve oyunlar da cabası!

Yayın Günü:    13 Mart Pazar
Yayın Saati:    20.00 / 1. Blm- Yeni programMüdür-Neaptın--tolga-çevik-1

You must be logged in to post a comment Login