TRT’nin dizisi ekrana veda ediyor

Sürpriz finalle ekrana veda edecek

09 Aralık 2015 Çarşamba, 01:24

Son Çıkış dizisi bitiyor mu final bölümü ne zaman yayınlanacak?

Yapımcılığını Estet Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ayhan Özen’in oturduğu, başrollerinde ise Furkan Palalı, Tolga Güleç ve Sultan Ulutaş gibi isimlerin yer aldığı Son Çıkış, 17. bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek.

Yapımcılığını Estet Film’in, yönetmenliğini Ayhan Özen’in üstlendiği, başlıca rollerde Furkan Palalı, Hakan Vanlı, Sultan Ulutaş, Orçun Koray Kaygusuz, Deniz Barut ve Haldun Boysan’ın yer aldığı ‘Son Çıkış’ bu hafta 17. bölümüyle saat Perşembe akşamı 20.00’de TRT 1 ekranında.son-çıkış-dizisi

SON ÇIKIŞ FİNAL BÖLÜMÜ KONUSU

Camcı son anda Yusuf tarafından kurtarılır. Mahalledekilerin desteğiyle bir rehabilitasyon merkezine yatırılır. Çocuklar artık uyuşturucunun kendilerine verdikleri zararın bilincindedir. Ve küçücük yaşlarda saptıkları bu yanlış yoldan Son Çıkış’ı kaçırmadan kurtulmuşlardır. İstanbul’un bu arka sokağında artık geleceğine umutla bakan okullarına giden pırıl pırıl gençler vardır. Ama kirli dünyanın kirli adamları onların dünyalarını karartmak için sokaklarda kol gezmeye devam etmektedir. Kenan Eflatun ve diğerleri onları yok etmek ve adalete teslim etmek için çalışmaya devam etmektedirler. Bu kirli dünyanın piyonlarından Halit sonunda Kenan’ın eline düşer. Halit Zeynep’in de bu işlerin içinde olduğunu Kenan’a söyler. Kenan’ın dünyası başına yıkılır. Ama gerçekler kısa sürede ortaya çıkar. Zeynep de artık bu uyuşturucu belasına karşı emniyet ve Kenan’la işbirliği yapar. Lostra ve Lostra’nın bağlantıda olduğu uyuşturucu baronlarını birlikte alt ederler. Lostra artık adaletin elindedir. Ama sokaklar tertemiz gençleri karanlıklara hapsetmek için uğraşan kötülerle doludur hala ve iyilerle kötülerin savaşı hiç bitmeyecektir. Ama bilinmelidir ki kötüler vazgeçmese bile her dönemeçi doğruluk ve iyilik daha hızlı geçecek ve kurtulmak isteyenler için her zaman bir Son Çıkış olacaktır.

You must be logged in to post a comment Login