Turabi Çamkıran Survivor 2018 All Star’da yarışacak mı

Survivor’da daha önce iki defa şampiyon olan Turabi Çamkıran, Survivor 2018 All Star ünlülüler takımında yarışacağını açıkladı.

Merakla beklenen Survivor 2018’de yarışacak ilk ünlü isim Turabi oldu. Daha önce iki kez Survivor’a katılan ve ikisinde de şampiyonluğa ulaşan Turabi üçüncü kez Survivor’a gideceğini sosyal medya hesabından Survivor All Star etiketiyle duyurdu.

Survivor 2018’in detayları belli oluyor. Survivor 2018 için hazırlıklara başlayan Acun Ilıcalı yarışmacıları da belirlemeye başladı. Daha önce iki kez Survivor’a katılan ve ikisinde de şampiyonluğa ulaşan Turabi üçüncü kez Survivor’a gidiyor.

Haberi Sosyal medya hesabından paylaşan Turabi, yayınladığı videonun altına ‘3. defa Survivor mı? ‘İmkânsız…’ dedi gururum. ‘Riskli…’ dedi. Tecrübem, ‘Manasız…’ dedi. Mantığım, ‘Yine de denemeye değer’ dedi. Kalbim… ‘Seneye görüşürüz’ mesajını yazdı.

Acun Ilıcalı geçen hafta Survivor 2018 hakkında Twitter hesabından açıklamalarda bulunmuştu. Ilıcalı ilk paylaşımında, “Survivor 2018’de bir ilk yaşanacak! Bir takım bugüne kadar yarışan isimlerden en öne çıkan All Star’lar” ifadelerini kullandı.

İkinci tweet’in de ise Ilıcalı, “Diğer takım yeni başvurulardan gelecek yepyeni Gönüllüler! All Star kadrosunu çok yakında açıklamaya başlayacağız” dedi.

Geçtiğimiz hafta Beyaz Show’a katılan Ilıcalı Survivor 2018’in ilk yarışmacısının Iğdır’dan İstanbul’a yürüyen Cumali Akgül olduğunu açıklamıştı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Turabi Çamkıran Survivor 2018 All Star’da yarışacak mı

x