Türk Malı dizisi bitti mi? Yapım şirketi açıkladı

Star TV’de 6. bölümüyle sezon finali yapan Türk Malı dizisinin bittiği yönündeki iddialara yapımcı şirket Süreç Film’den açıklama geldi.

Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren ve Nergis Kumbasar’ın başrollerde oynadığı, Star TV’nin yaz sezonu için ekrana sürdüğü Türk Malı dizisi için sürpriz bir şekilde sezon finali kararı alındı. Dizinin erken sezon finali yapması, yeni dönemde yayınlanmayacağı iddialarına neden oldu.

6’ıncı bölümünde sezon finali yapacağı haberlerinin ardından yapımcı şirketten açıklama geldi.

Süreç Film, ‘Türk Malı’ dizisi hakkında basında yer alan haberlere ilişkin, “Reytinglerden gayet memnunuz. Dizinin sezon finali yapmasının çıkan asılsız haberlerle herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Dizi ve kanal arasında yapılan anlaşma, ‘Türk Malı’nın Temmuz ayında sezon finali yapıp eylül ayında tekrar ekranlara döneceği şeklindeydi” açıklamasını yaptı.

Başrollerini Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren ve Nergis Kumbasar’ın paylaştığı dizide; Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Haki Biçici, Polina Ch, Selen Görgüzel Alkan, Serkan Şengül, İlker Korkmaz ve Buse Narcı rol alıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Türk Malı dizisi bitti mi? Yapım şirketi açıkladı

x