baby sensory

Türk Malı Yeni Balya dizisi konusu ve oyuncuları

Türk Malı Yeni Balya dizisine yeni oyuncu

19 Nisan 2017 Çarşamba, 23:01

Türk Malı Yeni Balya dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Şafak Sezer ve Mehmet Ali Erbil’in Türk Malı Yeni Balya  dizisinden yeni haberler..

TÜRK MALI YENİ BALYA DİZİSİNE YENİ OYUNCU

Star TV’nin merakla beklenen komedisi Türk Malı Yeni Balya’ya yeni bir isim katıldı!

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Tayfun Güneyer’in, yönetmen koltuğunda Jale Atebey’in oturduğu; Mehmet Ali Erbil, Şafak Sezer ve Hasibe Eren’in başrollerinde yer aldığı yapıma son olarak Kiralık Aşk dizisinde rol alan Nergis Kumbasar dahil oldu.

Türk Malı Yeni Balya, yakında Star TV’de!

TÜRK MALI YENİ BALYA DİZİSİ STAR TV’DE

Ünlü komedyenler Şafak Sezer ve Mehmet Ali Erbil Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Türk Malı Yeni Balya isimli komedi dizisinde başrol oynayacak.

Star TV, kadrosunda iki ünlü komedyen ile bir fenomen oyuncunun bulunduğu iddialı bir diziyi ekrana getirmeye hazırlanıyor.

Komedi dünyasının iki ünlü ismi Mehmet Ali Erbil ve Şafak Sezer, “Hababam Sınıfı” ve “Maskeli Beşler filmlerinden sonra bir kez daha aynı projede izleyici karşısına çıkacak.

“Türk Malı Yeni Balya” ismiyle Star TV için çekilecek olan sitcom’da, ikiliye Serkan Şengül de eşlik edecek.

Şafak Sezer’in Binnur Kaya ile oynadığı Türk Malı efsanesinin yeni versiyonu olarak seyirciyle buluşacak olan yeni komedi dizisinin yönetmen koltuğunda ise Avrupa Yakası ve Yalan Dünya gibi Gülse Bİrsel imzalı iki fenomen dizinin de yönetmenliğini yapan Jale Atabey oturacak. Oyuncu seçmelerinin sürdüğü “Türk Malı Yeni Balya”nın çekimlerine Nisan ayı sonunda başlanacak.

You must be logged in to post a comment Login