baby sensory

Tutar mı Tutar dizisi Show TV

Ekranların yeni absürd komedi dizisi Tutar mı Tutar’ın konusu ve oyuncuları

26 Haziran 2015 Cuma, 14:18

Tutar Mı Tutar dizisi konusu nedir kimler oynuyor ne zaman başlayacak? Tutar Mı Tutar dizisi oyuncuları , yayın tarihi ve genel konusu

Paşhan Yılmazel, Cahit Gök, Ceyda Ateş ve Su Kutlu’nun başrollerini paylaştığı, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği “Tutar Mı Tutar”  bu akşam saat 21:00 Show Tv’de başlıyor.

“Tutar Mı Tutar”, “eski Yeşilçam filmleri” tadında ve “mahalle dizileri” sıcaklığında absürd bir mahalle komedisi. Dizinin hikayesi, iki yakın arkadaşın, bir gün uyandıklarında kendilerini bir dizinin başrol karakterleri olarak bulmalarıyla başlıyor. Bu iki yakın arkadaşın, başrolünde yer aldıkları diziden kurtulmaya çalışırlarken, mahalledeki karakterlere gittikçe; aşk, aile, dostluk gibi sımsıcak ilişkilerle bağlanmalarıyla da hikaye gelişiyor.
Show TV’de yayınlanacak olan ‘Tutar Mı Tutar’ın özeti:
Yakın arkadaş olan Cemal ve Ayhan, bir sabah uyandıklarında kendilerini bir mahalle dizisinin başrolleri olarak bulurlar. Bu mahallede, daha önce hiç görmedikleri aileleri, aşkları, arkadaşları ve hatta düşmanlarıyla karşılaşırlar. Cemal ve Ayhan, Umut Sineması’nın sahibidirler ve mahallenin tek kurtuluş umudu; ertesi akşam ilk filmiyle açılış yapacak olan bu açık hava sinemasıdır. Mahalleli için yeni bir umut olan sinema, dizinin kötü adamı Kemal için planlarını sekteye uğratacak bir adımdır.
Diziden çıkabilmeleri için ya dizi tutmayacak ve bitecektir, ya da imkansız aşk mutlu sonla sonuçlanacaktır.

Cemal’in imkansız aşkı, babası Ali Reşat’ın eski kan kardeşi, yeni kan düşmanı olan Kemal’in kızı Süreya’dan başkası değildir. Ama Cemal’in, Süreya’yı görür görmez ona gerçekten aşık olacağı aklının ucundan bile geçmemiştir.

Show TV’de, Haziran’da ekrana gelecek dizide, Paşhan Yılmazel, Cahit Gök, Ahmet Kürşat Öçalan, Bahadır Efe, Hilmi Özçelik, Zeynep Kankonde, Ceyda Ateş, Su Kutlu, Açelya Özcan, Rıza Sönmez, Selen Uçer, Barış Aytaç, Ferdi Sancar, Celal Tak, Caner Alkaya, Ferhat Baynal, Kerem Muslugil ve Tuna Arman başrolleri paylaşıyor. Yapımını BKM’nin, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı dizinin senaryosunu da Erkan Ergezen kaleme alıyor.

TUTAR MI TUTAR DİZİSİ 1. TANITIM FRAGMANI

TUTAR MI TUTAR DİZİSİ 2. TANITIM FRAGMANI

TUTAR MI TUTAR DİZİSİ 3. TANITIM FRAGMANI

Yapım         : BKM
Yapımcı        : Necati Akpınar
Yönetmen         : Şenol Sönmez
Senaryo        : Erkan Ergezen
Uygulayı Yapımcı    : Fatoş Sevinç
Görüntü Yönetmeni     : Cengiz Fazlıoğlu
Oyuncular         : Paşhan Yılmazel (Cemal), Cahit Gök (Ayhan), Ahmet Kürşat Öçalan (Çağrı), Bahadır Efe (Seyyar Taner), Hilmi Özçelik (Ali Reşat), Zeynep Kankonde (Neriman), Ceyda Ateş (Süreyya), Su Kutlu (Işık), Açelya Özcan (Tomris), Rıza Sönmez (Kemal), Selen Uçer (Piraye), Barış Aytaç (Efe), Ferdi Sancar (Tahir), Celal Tak (Nazım), Caner Alkaya (Bakkal Gazi), Ferhat Baynal (Fero), Kerem Muslugil (Sait Hoca), Tuna Arman (Kuaför Selen)

tutar-mıı-tutar-dizi-ceyda-ateş
tutar-mı-tutar-dizisi-show-tv-3

tutar-mı-tutar-dizisi-show-tv-2

You must be logged in to post a comment Login