e
sv

Acun’dan yeni transfer! Ünlü isim TV8’de evlilik programı yapacak

Songül Karlı TV8 ekranlarında evlilik programı yapacak!

TV8’in patronu Acun Ilıcalı’dan gündüz kuşağına bomba transfer! Uzun yıllar Fox TV’de Uğur Arslan ile Su Gibi isimli evlilik programını sunan ünlü türkücü Songül Karlı TV8 ile anlaştı. Medyaradar’ın haberine göre, Songül Karlı’nın evlilik programı gelecek hafta başlayacak. Songül Karlı’nın yeni evlilik programı 11 Ocak Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 12.30’de TV8 ekranlarında yayınlanacak.  Programın konseptinin geniş tutulacağı,sevdiğine kavuşmak isteyenler, şifa bekleyenler, “aldatıldım” diyenler, işsizlik çekenler, maddi zorlukları aşıp okumak isteyenlerin programın konusu ve konuğu olacağı öğrenildi. songul karlı 19

TV8’in sevilen sabah magazin programı Aramızda Kalmasın’ın ardından yayınlanan olan Songül Karlı’nın programından sonra ise İşte Benim Stilim 2016 yarışması ekrana gelecek.

Acun Ilıcalı  evlilik programı fenomeninin ilk temsilcisi Esra Erol’un izdivaç programını Fox TV’den TV8’e transfer etmek istemiş, ancak bu transfer gerçekleşmemiş, Erol Tv8 yerine atv ile anlaşmıştı. Songül Karlı’nın Fox TV’deki partneri Uğur Arslan ise Star TV’de Seda Sayan’la birlikte evlilik programı sunuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Acun’dan yeni transfer! Ünlü isim TV8’de evlilik programı yapacak

x