e
sv

Ufak Tefek Cinayetler nasıl bitecek? Oya gelinliğiyle gözaltına alınıyor! İşte final bölüm fragmanı

Ufak Tefek Cinayetler dizisi 11 Aralık Salı akşamı yayınlanacak olan 45. bölümüyle final yapacak. Ufak Tefek Cinayetler’in final bölümü fragmanı da yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler finalinde Oya katil olduğunu açıklıyor ve ‘Onu öldürdüm’ diyor. Serhan ile evlenmek üzere olan Oya düğünde gelinliği üzerindeyken gözaltına alınıyor.

Star TV’nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler ekran macerasına noktayı koyuyor. Ufak Tefek Cinayetler’in Salı akşamı yayınlanacak olan 45. ve final bölümünde Sarmaşık’taki tüm sırlar ortaya çıkacak ve cinayet bilmecesi çözülecek. Ufak Tefek Cinayetler’in final bölüm fragmanında Oya’nın konuşması dikkat çekiyor. Oya ‘Öldürdüm onu’ diyor. Serhan ve Merve boşanıyor. Serhan ile evlenmek üzere olan Oya Arzu cinayetinden dolayı düğün günü gözaltına alınıyor. Final bölüm fragmanında Taylan’ın ise üzüntüden adeta yıkılması dikkat çekiyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER FİNAL BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Boşanma savaşı başladı! Herkes tarafını seçiyor. İhanet edenler, sözünden dönenler, son anda delikanlılık edenler… Fakat asıl kararı Merve verecek. Kerim, aşkı için ateşe atladı ve onu ancak Merve kurtarabilir. Kerim’i kurtarırsa Mila’nın velayetini kaybeder. Ne karar vermeli? Oya da benzer durumda. Prensipleriyle aşkı arasında kalıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Ufak Tefek Cinayetler nasıl bitecek? Oya gelinliğiyle gözaltına alınıyor! İşte final bölüm fragmanı

x