İçerde’de bir flaş ayrılık daha

3 hafta sonra final yapacak olan İçerde dizisinin 36. bölümünde bir ayrılık daha yaşandı. İçerde’de Kudret Sönmez Tek’i canlandıran Uğur Yücel diziye veda etti.

İÇERDE 37. BÖLÜMDEN İLK GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYIN

İçerde dizisinde geçtiğimiz haftalarda iki önemli oyuncu Bensu Soral ve Mustafa Uğurlu ölerek veda etmişti. Her bölümde büyük sürprizlerin yaşandığı diziye bu hafta da Uğur Yücel veda etti.

Bu hafta yayınlanan 36. yeni bölümde, Kebapçı Celal’in düşmanı olarak giren Kudret Sönmez Tek karakterine hayat veren Uğur Yücel diziye veda etti.  Kudret (Uğur Yücel), senaryo gereği düşmanı Celal (Çetin Tekindor) tarafından vurularak veda etti.

İçerde dizisi 3 hafta sonra yayınlanacak olan 39. bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek.

Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesi ekran başına kilitleyen “İçerde”nin 36. bölümünde; birbirlerinin ezeli düşmanı olan Sarp ve Mert, büyük gerçeği öğrenmişlerdir. Yıllar önce yolları ayrı düşen Yılmaz Kardeşler, Coşkun sayesinde birbirlerine kavuşurlar. Ancak yılların acısını çıkarmadan önce Celal’in hesabını kapatmak üzere harekete geçerler. Her ikisinin de işi artık daha zordur. “İçerde” olan Mert, Celal’in ona her “evlat” deyişinde öfkeden köpürürken, polis olduğunu kanıtlayamayan Sarp kaçak durumuna düşmüştür. Polis ve Celal, Sarp’ın peşine
düşerken iki kardeş Celal’e karşı birlikte mücadele ederler.

Ancak Celal’le yüzleşmek isteyen bir kişi daha vardır: Kudret! Celal’in mahallesine giderek ona meydan okuyan Kudret için artık hesap günü gelmiştir. Kudret’e göre güneş yarın ya kendisi ya da Celal için doğacaktır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İçerde’de bir flaş ayrılık daha

x