Kaçak dizisi konusu ve oyuncuları Star TV

Star TV Kaçak dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Uğur Yücel’in yeni dizisi Kaçak hakkında son haberler…

TMC Film’in Star TV için çekeceği yeni dizi Kaçak dizisinden yeni bilgiler.. Star TV’deki Kaçak dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu.

Usta oyuncu Uğur Yücel‘in hem yönetmenliğini yapacağı hem de başrolünde oynayacağı Kaçak dizisinde, Yücel’e Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun eşlik edecek.

TMC Film’in imza atacağı dizinin senaryosunu daha önce “Yabancı Damat”, “Canım Ailem” ve “Aramızda Kalsın” gibi büyük ses getiren projeleri yazan Selin Tunç kaleme alıyor.  39 bölüm olarak tasarlanan Kaak dizisinde babasıyla yaşayan bir adam ile annesinin izini süren bir kadının kesişen hikayesi konu alınacak. Kaçak dizisi Antakya bölgesinde çekilecek.

Medyatava’nın haberine göre bu sezon en çok teklif alan oyuncular arasında yer alan Şükrü Özyıldız, son olarak “Çoban Yıldızı” dizisinde rol almıştı. Melisa Şenolsun ise geçen yaz Nihat Durak’ın çektiği “Babam” filminde Çetin Tekindor ve Berker Güven’le başrolü paylaşmıştı.

İki genç yıldızın 39 bölüm olarak tasarlanan yeni dizileri “Kaçak“la ilgili Star TV Genel Müdürü Ömer Özgüner, geçen haftalarda Oya Doğan’a verdiği röportajda şu bilgileri vermişti: “Ağırlıklı konunun bir baba kız hikayesi olmasıyla birlikte, dizide farklı tatlar da olacak.

Babasıyla yerleşik hayatta bir adam ve annesinin izini süren bir kadının Antakya’da yollarının kesişmesi anlatılıyor. Biraz aile ilişkileri, biraz Suriye üzerinden yasa ışı işlerin yer alacağı diziyi izlemek büyük keyif verecek.”

Şükrü Özyıldız

Melisa Şenolsun

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kaçak dizisi konusu ve oyuncuları Star TV

x