baby sensory

Ulan İstanbul’a ünlü bir oyuncu katılıyor

Yeni bölümde sürpriz bir isimi Nevizadeler’in kabusu olacak!

12 Ocak 2015 Pazartesi, 01:00

Ulan İstanbul dizisinin 12 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanacak 29. bölümünde ünlü oyuncu Emre Kınay Firuz karakteriyle diziye katılacak.

Nevizadeler’in hapiste geçirdikleri süre zarfı içinde kendilerini ele verdiklerine dair akıllarında tek bir isim vardır: “Ceyhun!” Gerçekleri fark eden ekip, neye uğradığını şaşıracak…Ulan İstanbul’un yeni bölümünde ise ünlü oyuncu Emre Kınay diziye katılacak ve Nevizadeler’in adeta kabusu olacak! Emre Kınay’ın Firuz karakteri Kandemir’in ezeli düşmanı olacak.

Kaçma planları suya düşen Nevizadeler yakalanırken, Firuz hiç beklenmedik bir teklifle karşılarına çıkar. Yeni bir hayata başlamak üzere yolan çıkan ekip, polis baskınıyla neye uğradığını şaşırır. Bir anda kendilerini demir parmaklıklar arkasında bulan Kandemir ve çetesi, karşı karşıya oldukları suçlamayı bilmeden beklemeye başlarlar.

emre-kınay-firuz-ulan-istanbulBütün umutları yerle bir olan ekip, içine düştükleri durumdan kurtulabilmenin yollarını ararlarken karşılarına hiç beklenmedik bir şekilde Firuz çıkar. Eli boş gelmeyen Firuz’un,  Nevizadelere kaderlerini değiştirecek bir teklifi vardır. Bodrum’a dönen Derya önce Ferdi’ye ardından tüm ekibe ulaşamayınca içine bir kurt düşer. Son çare Tuncer’i arar. Derya’nın telefonuyla Tuncer’de bir taraftan ekibi aramaya başlar.

Nevizadeler’in ortada olmayışı mahallede de büyük bir merak uyandırır. Şehriban avukatla konuşmasına rağmen kafasındaki soru işaretlerine engel olamaz ve sonunda Ceyhun’a bombayı patlatır. Hem içinde bulundukları durumdan hem de Firuz’dan kurtulmak için harekete geçen ekip büyük bir sürprizle karşı karşıya kalır. Ulan İstanbul yeni bölümüyle 12 Ocak Pazartesi 20:00’de Kanal D’de!

ULAN İSTANBUL 29. BÖLÜM FRAGMANI

You must be logged in to post a comment Login