baby sensory

Unutsam Sevmeyi dizisi konusu ve oyuncuları

Gençlik dizisi Unutsam Sevmeyi’nin kadrosuna yeni isimler katıldı

07 Aralık 2016 Çarşamba, 00:10

Unutsam Sevmeyi dizisi konusu nedir oyuncuları kimler? Unutsam Sevmeyi dizisinden yeni haberler…

Star TV’nin yeni gençlik dizisi Unutsam Sevmeyi’nin çekimleri başladı. ‘Ezra’, ‘Çilek Kokusu’, ve ‘Hanım Köylü’de rol alan Yusuf Çim, ‘Güzel Köylü’ ve ‘İstanbul Sokakları’nda rol alan Gizem Karaca ve son olarak ‘Muhteşem Yüzyıl’da  oynayan Merve Boluğur’un başrollerini paylaştığı ‘Unutsam Sevmeyi’ dizisi yeni yılda Star TV’de ekranlara gelecek.

Çekimleri Amsterdam’da başlayan Unutsam Sevmeyi dizisinin kadrosuna, Yusuf Çim, Merve Boluğur, Hatice Aslan ve Gizem Karacay’dan sonra Burak Yamantürk de katıldı. Burak Yamantürk daha önce Acı Aşk ve Hayat Yolunda gibi dizilerde rol almıştı.

Kore dizisi uyarlaması olacak Unutsam Sevmeyi dizisinde, aşk ile yanılan iki kız kardeşin hikayesini konu alacak.

burak-yamanturk

Çekimlerine başlanan yeni gençlik dizisine Yusuf Çim, Merve Boluğur, Gizem Karacay’dan sonra ünlü oyuncu Hatice Aslan da katıldı. Hatice Aslan daha önce, ‘Lale Devri’, ‘Samanyolu’, ‘Bugünün Saraylısı’, ‘Ayrılsak da Beraberiz’ ve ‘Mayıs Kraliçesi’ gibi dizilerde rol almıştı.

hatice-aslan

Star TV’nin yeni yıl için hazırlanan dizisi ‘Unutsam Sevmeyi’ kadrosuna 3 yeni oyuncu!
Başrollerini Yusuf Çim, Merve Boluğur Dalkılıç, Gizem Karaca ve Hatice Aslan’ın paylaştığı yapıma, Ezel’in Kaya’sı Levent Can, Muhteşem Yüzyıl’ın Lüftü Paşa’sı Mehmet Özgür ve ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’, ‘Unutma Beni’, ‘Yılanların Öcü’nde rol alan Servet Pandur dahil oldu. unutsam-sevmeyi

You must be logged in to post a comment Login