Vatanım Sensin 30. bölümde Cevdet kurtulacak mı? Yeni fragman

Vatanım Sensin’in 1 Haziran Perşembe yayınlanacak 30. bölümde neler olacak? Vasili Cevdet’e ne yapacak işte 30. bölüm fragmanı

Vatanım Sensin 30. bölüm fragmanı yayınlandı. Cevdet’in gerçek vazifesini öğrenen Vasili, Cevdet’in kaleme aldığı mektubu okuyor; Ali Kemal hakkındaki hakikat ortaya çıkıyor!

Vasili, tüm gerçeği öğreniyor! Cevdet ve ailesinin geleceği ne olacak?
Vasili’nin Cevdet’e yaptığı oyun ile Cevdet’in Yunanların içerisine sızdığı anlaşılır. Cevdet’in odasında sakladığı çok özel belgeler bile Vasili’nin eline geçer. Bu belgelerde tüm gerçekler ve Cevdet’in vasiyeti yer alır. Vasili’nin tüm okudukları arasında en can alıcı açıklama ise Ali Kemal’in Vasili ve Veronika’nın oğlu olduğunu belirten cümle olur.

 Cevdet hakkındaki hakikati öğrenen Yunan Kumandan Vasili, onu bir seçim yapmaya zorluyor; Cevdet vatanı ile ailesi arasında kalıyor!

VATANIM SENSİN 30. BÖLÜM 2. FRAGMAN

Vasili, Cevdet’ten ne istiyor? Leon, Hilal’i kurtarmak için bir çözüm yolu bulacak mı?  Ali Kemal, gerçek anne ve babasının kimliğini öğrenecek mi? Vatanım Sensin merakla beklenen yeni bölümüyle 1 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

VATANIM SENSİN 30. BÖLÜM FRAGMAN

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Vatanım Sensin 30. bölümde Cevdet kurtulacak mı? Yeni fragman

x