Vatanım Sensin sezon finali ne zaman?

Kanal D’de Perşembe akşamları yayınlanan Vatanım Sensin dizisi sezon finali tarihi belli oldu.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan’ın yaptığı, başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak’ın yer aldığı dizi 1 hafta sonra yayınlanacak olan 31. bölümüyle ekranlara kısa bir ara verecek.

”Vatanım Sensin” sezon finaliyle 8 Haziran Perşembe günü 20.00’de Kanal D’de!

VATANIM SENSİN 30. BÖLÜM FRAGMAN

Vatanım Sensin 30. bölüm fragmanı yayınlandı. Cevdet’in gerçek vazifesini öğrenen Vasili, Cevdet’in kaleme aldığı mektubu okuyor; Ali Kemal hakkındaki hakikat ortaya çıkıyor!

Vasili, tüm gerçeği öğreniyor! Cevdet ve ailesinin geleceği ne olacak?
Vasili’nin Cevdet’e yaptığı oyun ile Cevdet’in Yunanların içerisine sızdığı anlaşılır. Cevdet’in odasında sakladığı çok özel belgeler bile Vasili’nin eline geçer. Bu belgelerde tüm gerçekler ve Cevdet’in vasiyeti yer alır. Vasili’nin tüm okudukları arasında en can alıcı açıklama ise Ali Kemal’in Vasili ve Veronika’nın oğlu olduğunu belirten cümle olur.

Vasili, Cevdet’ten ne istiyor? Leon, Hilal’i kurtarmak için bir çözüm yolu bulacak mı? Ali Kemal, gerçek anne ve babasının kimliğini öğrenecek mi? Vatanım Sensin merakla beklenen yeni bölümüyle 1 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Vatanım Sensin sezon finali ne zaman?

x