Vatanım Sensin sezon finalinde gerçekler ortaya çıkıyor

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in dizisi Vatanım Sensin’in 31. ve sezon finali bölümünde neler olacak? İşte Vatanım Sensin sezon finali konusu ve fragmanları. Vasili, infaz edilmek için meydana getiriliyor; Leon, Ali Kemal’in ağabeyi olduğunu öğreniyor!

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan’ın yaptığı, başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak’ın yer aldığı dizi 8 Haziran Perşembe akşamı yayınlanacak olan 31. bölümüyle sezon finali yapacak.

Vatanım Sensin 31. bölümde babası Yunan Kumandanı Vasili’nin, gözleri önünde infaz edilecek olmasına karşı Leon ne yapacak? Vasili, orduya ihanetten infaz edilecek mi? Cevdet’in Yunan ordusuna yapacağı hamle nasıl sonuçlanacak? Vatanım Sensin sezon finaliyle 8 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Vasili’yi suçüstü yakalatan Cevdet, taarruzu kısa bir süreliğine geciktirmeyi başarır. Cevdet, zayiat olmadan zafer kazanılmayacağını söyler ve büyük bir karar verir. Yunan olduğunu öğrenen Ali Kemal, derin bir uçurumun kıyısında dolanır.

Biri yıllarca oğlundan, diğeri ise kocasından ayrı düşmüş ve nihayetinde İzmir’i terk etmek zorunda kalan iki acılı kadın; Veronika ve Azize… Bir yol ayrımında sevdiklerine kavuşmayı bekler. İkisi de umduğundan başka bir şeyle karşılaşacaktır bu dönemeçte.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Vatanım Sensin sezon finalinde gerçekler ortaya çıkıyor

x