Vatanım Sensin yeni sezonu büyük sürprizlerle açıyor! İşte Vatanım Sensin 2. sezonda yaşanacaklar

Vatanım Sensin büyük heyecanla beklenen 2. sezonuyla bu akşam Kanal D’de izleyicisiyle buluşacak. Vatanım Sensin izleyicilerini 2. sezonda büyük sürprizler bekliyor. Cevdet yeniden Yunan generali olarak mı görev yapacak yoksa sırrı ortaya çıktı mı? Cevdet’in eşi Azize’ye nerede neler oldu? Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in başrolde olduğu dizinin yeni sezonunda Sevr Antlaşması döneminde yaşananlar ekrana taşınacak.

Sevr Antlaşması’nın maddeleri tüm Anadolu’da yankılanıyor; Cevdet bu kabusu sonlandırabilmek için harekete geçmeye hazırlanıyor! Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni sezonuyla 9 asım Perşembe başlıyor!

AZİZE’YE NE OLDU
Dizinin yeni sezonunda Yunan karargâhında yaptığı saldırının ardından ağır yaralanan Cevdet (Halit Ergenç), aylar sürecek bir tedaviden sonra ayağa kalkmaya çalışacak. Suikast girişiminde başarısız olan Tevfik (Onur Saylak) kafalarda soru işaretleri yaratacak bir kimlikle geri dönecek. Azize (Bergüzar Korel) hakkındaki gerçekler ise başta Cevdet olmak üzere herkesi derinden etkileyecek.

Onur Saylak’ın canlandırdığı Tevfik, kafalarda soru işaretleri yaratacak bir kimlikle geri dönüyor.

9 Kasım Perşembe akşamı yeni sezon 32. bölümüyle seyircisiyle buluşacak olan Vatanım Sensin, önemli oyuncularla daha da güçlenen yeni kadrosu ve bir ulusun var olma mücadelesini anlattığı sürükleyici hikâyesi ile adından söz ettirmeye devam edecek.

O3 Medya yapımcılığında, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan ve Burak Arlıer’in yaptığı, başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak’ın yer aldığı, geçtiğimiz sezona damgasını vuran dizi; Vatanım Sensin, merakla beklenen ikinci sezonuyla da yine perşembe günleri milyonları ekran başına getirecek.

VATANIM SENSİN 2. VE YENİ SEZONDA NELER OLACAK?

Balkan Harbi ve İzmir’in İşgali dönemlerinde savaşın ve istilanın ortasında savrulan bir milleti ve aileyi anlatarak başlayan Vatanım Sensin, bu kez Sevr Antlaşması dönemi ile izleyici karşısına çıkacak. Meclisin açılışı ve Misak-ı Milli’nin ilanı ile umutlanan Türk milletinin üzerine karabasan gibi çöken Sevr Antlaşması, bir avuç vatanseverin umut ışığını söndürecek. Vatanım Sensin, ikinci sezonunda bağımsızlığa giden yolun en karanlık, en acılı ve en kritik dönemini anlatacak.

Şükran Ovalı ve Ufuk Bayraktar Vatanım Sensin’de!
Güzel oyuncu Şükran Ovalı; Seher, Ufuk Bayraktar ise Dağıstanlı karakteri ile Vatanım Sensin’in iddialı kadrosundaki yerini alacak.

Dağ ve Dağ 2 filmlerinde rolleriyle adından söz ettiren Ufuk Bayraktar da Vatanım Sensin’in yeni sezon oyuncularından. Ufuk Bayraktar, Dağıstanlı karakteriyle hikayede kilit rollerden biri olacak.

Güzel oyuncu Şükran Ovalı, Vatanım Sensin’in yeni sezonunda Seher rolüyle izleyici karşısına çıkacak.

Diziye yeni katılan isimlerden usta oyuncu Levent Can bir Yunan generalini canlandıracak. Levent Can, Sevr Antlaşması dönemi ile tekrar izleyicisiyle buluşacak Vatanım Sensin’de, Filipos adlı İzmir’in daha önce hiç görmediği kadar acımasız bir generale hayat verecek. Leon’un dayısı, Aleksi’nin babası olan Filipos’un en büyük hayali; Ankara’yı ele geçiren Yunan Generali olarak tarihe geçmektir.

Başarılı ve genç oyuncu Berker Güven ise; Filipos’un oğlu, Leon’un kuzeni Aleksi karakteri ile seyirciyle buluşacak. Annesiz büyüyen Aleksi babası ile hiç anlaşamaz. Silah ve savaşın gücüne inanan Filipos ile hayata bakışı farklıdır Aleksi’nin. Paranın iktidar getirdiğini düşünen Aleksi için işgal altındaki İzmir de oyun alanıdır.

Büyük sürprizler izleyiciyi derinden etkileyecek…
Bombalı saldırıdan sonra Cevdet sağlığına kavuşacak mı? Gerçek kimliği ortaya çıkacak ya da kendisi ifşa edecek mi? İmkansız aşk; Hilal ve Leon bir araya gelebilecek mi? Azize ve çocuklarına kavuşmak isteyen Cevdet’i bekleyen büyük sürpriz ne? Kimler aynı safta yer alacak, kimler karşı karşıya gelecek?

Yunan Ordusu’nun yakıp yıktığı İzmir artık eskisinden de kötü durumdadır. Cevdet, ailesini korumaya çalışırken, yeni düşmanlarına karşı da mücadele vermek zorunda kalacaktır. Vatanım Sensin heyecan dolu yeni sezonuyla 9 Kasım Perşembe 20.00’de başlıyor! 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Vatanım Sensin yeni sezonu büyük sürprizlerle açıyor! İşte Vatanım Sensin 2. sezonda yaşanacaklar

x