Vatanım Sensin Yıldız Pınar Deniz kimdir?

09 Ekim 2016 Pazar, 01:40

Vatanım Sensin dizisinde Yıldız rolünü oynayan Pınar Deniz kimdir? Pınar Deniz hangi dizilerde oynamıştır? Vatanım Sensin Yıldız Pınar Deniz fotoğrafları haberimizde…

Kanal D ekranlarında Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in başrollerinde oynadığı Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Pınar Deniz, dizi sektörüne Emre Kınay ve Dilara Gönder’in başrollerinde oynadığı Sil Baştan dizisiyle girdi. Sil Baştan dizisinde Evrim karakterini canlandıran Pınar Deniz, 2015 yılında Beyaz Yalan dizisinde Azra karakterini canlandı.

Vatanımpinar-deniz-vatanim-sensin-yildiz Sensin dizisinde Yıldız karakterini canlandıracak olan Pınar Deniz, 1989 İzmir doğumlu. Adriana Lima’ya olan benzerliğiyle dikkat çeken Pınar Deniz, 1.68 boyunda.

VATANIM SENSİN YILDIZ (PINAR DENİZ) KİMDİR?

Azize ve Cevdet’in güzelliği dillere destan olan büyük kızıdır.

Hem şımarık, hem çocuk gibi, hem arzulu, hem mesafeli, hem kırılgan hem hoyrat bir edası vardır.

İyi bir yaşam, herkesçe kabul gören bir hanımefendi olmaktır dileği.

PINAR DENİZ, MURAT DALKILIÇ’IN KLİBİNDE OYNADI

Pınar Deniz, Sil Baştan dizisindeki rol arkadaşı ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani şarkısının klibinde de rol aldı.

VATANIM SENSİN DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Azize üç çocuğu ve kayınvalidesi ile zorlu bir mücadelenin içinde bulur kendini… Canından çok sevdiği kocasının yokluğuyla ve savaş yıllarının zorluklarıyla mücadele ederek yetiştirir çocuklarını.

pinar-deniz2

1919 yılında, Yıldız güzeller güzeli, gözü yükseklerde bir genç kız, Hilal ise memleket sevdalısı mücadeleci bir genç kız olmuştur. Ali Kemal ise gönlündeki aşk acısıyla ve kendisine dair öğrendiği hazin sırla yaşamaya çalışan serseri bir mayın gibidir. Azize her birinin dertleriyle uğraşmaya çalışırken, İzmir’in Yunanlılar tarafından işgal edileceği haberi ile sarsılırlar. Oysa bu işgal onlara yıllar önce kaybettikleri birini geri getirecektir. Ama hiç ummadıkları bir şekilde…

pinar-deniz4

Üst üste mağlubiyetle biten savaşlardan yorgun düşmüş bir milletin, en son ve en büyük sınavına hazırlandığı 1919 senesinin baharı, Azize ve Cevdet’in de hayatlarında yeni bir dönemi başlatacaktır.

pinar-deniz5

Görünür ve görünmez düşmanların gölgesinde, yolları tekrar kesişecek, hayatları bu kesişme yüzünden alt üst olacaktır. Zaferler ve mağlubiyetler görecekler, ayrılıklar ve kavuşmalar yaşayacaklar, umudun ve buhranın ateşiyle yanacak ve gerçek sevginin, gerçek vefanın, gerçek ihanetin ne olduğunu öğreneceklerdir. Cevdet ve Azize’nin hikayesi, küllerinden doğan yepyeni bir ülkenin kaderiyle bir yazılacaktır.

pinar-deniz6

Pınar Deniz, Murat Dalkılıç’ın klibinde oynadı

Vatanım Sensin ; Savaşın acımasız ortamında vazifeleri ve vicdanları arasına sıkışanların, aşklarını yine de yeşertmeye çalışanların,  her şeye rağmen bir arada kalmaya gayret eden bir ailenin, esaretten özgürlüğe doğru çıkılan amansız bir yolun hikayesidir bu…

You must be logged in to post a comment Login