Vatanım Sensin’de Mustafa Kemal’den mektup geliyor

Bergüzar Korel Halit Ergenç ve Onur Saylak’ın başrollerde oynadığı Vatanım Sensin dizisinin 14. bölümünde Mustafa Kemal’den Yüzbaşı Cevdet’e mektup geliyor.

BEHZAT Ç’NİN ÜNLÜ OYUNCUSU VATANIM SENSİN’E KATILDI

Vatanım Sensin dizisi 2 Şubat Perşembe günü yeni bölümü ile dizinin takipçilerinin karşısına çıkacak. Milli Mücadele döneminin hareketlenmeye başladığı aşamada Mustafa Kemal’den mektup gelecek.

Vatanım Sensin 14. bölümde Cevdet, okuduğu mektup karşısında Mustafa Kemal’in yanında saf almayı tercih edecek. Eşref Paşa’nın uyarılarına rağmen kararını değiştirmeyen Cevdet, müjdeli haberi Azize ile de paylaşacak.

Eşref Paşa, Cevdet ile yaptığı görüşmede kendisinin tarafında yer alması gerektiğini belirtirken Mustafa Kemal’in safında olduğu takdirde yok olup gideceğini belirtti. Mustafa Kemal’den gelen mektup ise Cevdet’in fikirlerinin oluşmasında tamamen etkili olurken Azize güzel haberi öğrenmesinin ardından büyük sevinç yaşayacak.

Ailesini karşısına alarak onlarla son konuşmasını gerçekleştiren Cevdet, zorlu görevin kendisi için başladığını ifade edecek.

VATANIM SENSİN’DE MUSTAFA KEMAL’DEN MEKTUP

Vatanım Sensin 14. Bölümde; Mustafa Kemal’den mektup geliyor; Cevdet yeni bir göreve çağrılıyor! Vatanım Sensin 14. Bölüm 2 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Cevdet’in Tevfik’i köşeye sıkıştırması ile Eşref Paşa’nın eline geçen silahlar tüm dengeleri değiştirecektir. Şayet Nazilli de Türkler zafer kazanırsa Cevdet’in Yunan Ordusu ile işi bitecek ve ailesine kavuşacaktır. Cevdet’in eski Osmanlı üniformasını istemesi Azize’yi yeniden ümitlendirir.

Tevfik yaptığı savunmayla namlunun ucundan kendini sıyırsa da henüz başına açılacak büyük dertten habersizdir. Mustafa Kemal’den Cevdet’e gelen mektup ise olayların tüm seyrini değiştirir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Vatanım Sensin’de Mustafa Kemal’den mektup geliyor

x