Vatanım Sensin’e iki ünlü oyuncu katıldı

Vatanım Sensin dizisine İtilaf Devletleri’nin casusu Hamilton rolüyle Okan Yalabık ve Lucy karakteriyle Saadet Işıl Aksoy katıldı.

Kanal D’de başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak’ın yer aldığı Vatanım Sensin dizisinde 17. bölümden itibaren iki sürpriz karakter katılıyor. Vatanım Sensin’in bu akşamki yeni bölümünde, başarılı oyunca Okan Yalabık da ilk defa seyirci karşısına çıkacak.

Okan Yalabık Vatanım Sensin dizisinde Cevdet’in yeni düşmanı olacak. Okan Yalabık, Vatanım Sensin’de İtilaf Devletleri’nin İzmir’e yolladığı casus olan Hamilton rolünü canlandıracak. İtilaf Devletleri, İzmir’e bir casus yollar.

Güzel oyuncu Saadet Işıl Aksoy ise Vatanım Sensin’de Lucy rolünü canlandıracak.

Vatanım Sensin 18. Bölümde; Eşref ile İngiliz ajanı Charles, Tevfik’e ulaşarak yeni bir plan girişimine başlarlar!

İzmir’e gelen casus, babası General Richard Hamilton’ı Çanakkale’de kaybetmiştir. Mustafa Kemal Paşa’nın düşmanı bozguna uğrattığı Conkbayırı’nda, babasını kaybetmiştir.Mustafa Kemal Paşa’yı tanımadığını söyleyen Hamilton, onunla tanışabilmek için gün saymaktadır. Hamilton, gelir gelmez Tevfik ile işbirliğine kalkışır.Tevfik’ten, Eşref Paşa’nın yerine geçmesini istemektedir.

Cevdet, Eşref’i infaz etmesinden sonra generallik rütbesiyle ödüllendirilir. Tam da bu esnada, İzmir’e gizli emelleri olan bir İngiliz ajanının geleceği haberi alınır. Yüzbaşı Yakup ile ajanın kimliğini ve gayelerini deşifre etmeye çalışan Cevdet, çok dar bir vakitte büyük bir kumpası önlemek zorundadır.

Eşref’in sağ olduğunu öğrenen Azize, sevinçlidir. Kadın direnişçileri örgütleme vazifesini seve seve üstlenir. Yeni duruma göre mevzilenip Cevdet’ten kurtulmaya çalışan Tevfik’in ise, fırsat ayağına gelir. Hem Eşref’in hem de İngiliz ajanı Charles’ı  Tevfik’le ilgili tasavvurları vardır. Hilal’i sıkı takibe alan Yıldız, Leon’dan vazgeçmez. Ali Kemal ise, vatan haini bildiği babasına dersini vermek ister. Vatanım Sensin 17. Bölüm 2 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Vatanım Sensin’e iki ünlü oyuncu katıldı

x