baby sensory

Vay Arkadaş’ta sürpriz değişiklik

Oktay Kaynarca’nın sunacağı Vay Arkadaş’ta henüz başlamadan değişiklik yaşandı.

26 Haziran 2014 Perşembe, 23:28

Star’ın yaz programlarından olan Oktay Kaynarca’nın sunacağı Vay Arkadaş’ta henüz başlamadan değişiklik yaşandı.

Star TV’nin yeni yarışma programı Vay Arkadaş’ın yayın tarihi değişti. Daha önce Salı akşamları ekrana geleceği açıklanan program, Çarşamba akşamına alındı. Star’ın yaz sezonundaki iddialı yarışması Vay Arkadaş, ilk bölümüyle 2 Temmuz Çarşamba akşamı 23.00’de ekrana gelecek. Yarışmada  22:15’te ekranlara geleceği duyrulan program önümüzdeki Çarşamba akşamı saat 23:00’da ekranlara gelecek.

Altı yarışmacının kıyasıya yarışacağı Vay Arkadaş’ta dik yokuşlardan çıkılıyor, zincirlerden geçiliyor, tuzaklardan kaçılıyor. Kazanılan oyunlar yarışmacıların ödüllerini yükseltiyor, yerlerini korumalarını sağlıyor.

Giyotine çıkan yandı!

Acımasız elemelerden ve son kapışma oyunundan sağ salim çıkan finalist, sıra dışı bir final oyunu olan giyotinde paralarını korumaya çalışıyor. Yaptığı işlerdeki başarısı ve samimiyetiyle milyonları kucaklamayı başaran usta sanatçı Oktay Kaynarca’nın sunuculuğunu üstlendiği Vay Arkadaş, hem izleyicilere hem de yarışanlara kaliteli zaman geçirmeyi ve Vay Arkadaş’ı dillere dolamayı garanti ediyor.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...