baby sensory

Kanal D’nin bir dizisi daha bitiyor!

Kanal D dizilerinde yaprak dökümü sürüyor!

30 Kasım 2017 Perşembe, 00:32

Kanal D’nin dizisi Ver Elini Aşk ekrana veda ediyor. Romantik komedi Ver Elini Aşk Pazar akşamı final yapacak.

Kanal D’de ilk olarak Perşembe akşamları yayınlanmaya başlayan Ver Elini Aşk’ın yayın günü değişerek Salı akşamlarına alınmıştı. Ancak Kanal D’nin yeni dizisi Kızlarım İçin’in Salı akşamı ekrana gelmesiyle Ver Elini Aşk yayın akışından çıkartıldı ve final kararı alındı. Dizi, Pazar akşamı yayınlanacak 11. bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek.

VER ELİNİ AŞK FİNALİNDE NELER OLACAK?
Kaan, Ayperi’yi kaçırıyor! Emin Ağa, gördükleriyle şaşkına dönüyor! Ayperi ve Kaan, yaşadıkları sorunlardan dolayı ayrı yollara gitme kararı almıştır. Sue bebekten ayrı düşmek istemeyen Ayperi, Kaan’ı engellemeye çalışsa da başarılı olamaz. Kaan, Sue’nun babası olarak son sözü söyler ve bulundukları yerden ayrılır. Kaan, ayrılığın ilk dakikalarında pişman olmaya başlamıştır. Oğuz’dan fikir alan Kaan, bir plan yaparak Ayperi’yi kaçırmaya hem fikir olur. Ayperi’yi başarıyla kaçırma görevini gerçekleştiren ekip, Emin Ağa’ya yakayı ele verir. Ver Elini Aşk, final bölümüyle Pazar akşamı saat 23.15’te Kanal D’de!

Ali İl, Sevda Erginci ve Köksal Engür’ün başrollerinde yer aldığı, yapımcılığını Salacak Yapım’ın üstlendiği Ver Elini Aşk 11. bölümüyle erken final yaparak ekrana veda edecek. İlk bölümleriyle reytinglerde iyi sonuçlar alan dizi, güçlü yapımların ekrana gelmesi ve yayın günü değişmesiyle kötü sonuçlar almaya başlamıştı.Ver Elini Aşk’ın 11. ve final bölümü 3 Aralık Pazar akşamı 23.15’de Kanal D’de yayınlanacak.

You must be logged in to post a comment Login