Ya Her Şeyim Ya Hiçim dizisi

Belçim Bilgin ve İbrahim Çelikkol’un yeni dizisinin çekimleri başladı..İşte detaylar

16 Ekim 2015 Cuma, 18:39

Ya Her Şeyim Ya Hiçim dizisi konusu nedir kimler oynayacak? Ya Her Şeyim Ya Hiçim dizisi oyuncuları ve yayın tarihi..

Güçlü bir aşk hikayesini anlatacak olan FOX’un yeni dizisi ‘Ya Her Şeyim Ya Hiçim’in çekimleri başladı! Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda, Vizontele, GORA, Sınav gibi filmlerin ünlü yönetmeni Ömer Faruk Sorak’ın oturduğu dizinin başrollerinde; Belçim Bilgin ve İbrahim Çelikkol yer alıyor.

Dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde Mahmut Şevket Paşa Köyü’ndeki orman içinde yer alan, sosyetik Murat-Arzu Atabarut çiftinin evlerinde başladı. Kira bedeli olarak da Atabarut çiftinin aylık 35 bin dolar alacağı belirtildi.weew

 

Bu sezon için anlaşma yaptığı “Düş Tarlası” projesi iptal edilince yapımcıların gözdesi haline gelen yakışıklı oyuncu, Abdullah Oğuz’un ‘Umut Rüzgarları’ dizisiyle görüştü ve bölüm başı 35 bin TL almayı prensipte kabul etti. Ancak İbrahim Çelikkol, daha sonra fikrini değiştirip senaryosunu da çok beğendiği Belçim Bilgin’in başrolünü oynadığı “Ya Her Şeyim Ya Hiçim” dizisi için anlaştı. İddiaya göre yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol’a bölüm başına 70 bin TL önerildi. Ünlü oyuncunun bu teklife sıcak baktığı konuşuluyor. Eğer taraflar anlaşırsa Çelikkol, ayda 280 bin TL kazanacak.  İbrahim Çelikkol önceki yıl Belçim Bilgin ile, Ömer Faruk Sorak’ın yönettiği ‘Sadece Sen’ filminde de kamera karşısına geçmişti.ya-her-şeyim-ya-hiçim

Paramparça dizisinin de yapımcısı olan Endemol Türkiye yeni sezona iddialı dizilerle girmeye hazırlanıyor. Endemol’ün Fox TV için çekeceği yeni dizi Ya Her Şeyim Ya Hiçim’n kadın başrol oyuncusu olarak Belçim Bilgin Erdoğan belirlenmişti. Aralarında Cansu Dere’nin de olduğu pek çok oyuncuyla ön görüşme yapan şirket, Belçim Bilgin’de karar kılmıştı.

Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın yapacağı dizide oyuncu, ideallerinden ödün vermeyen bir çocuk doktorunu canlandıracak. Dizinin çekimlerine Ağustos sonunda başlanacak ve KAsım ayında Fox TV ekranlarında olacak.

 

Belçim Bilgin son olarak Çalsın Sazlar isimli sinema filminde rol almıştı.

Belçim Bilgin son olarak Çalsın Sazlar isimli sinema filminde rol almıştı.

 

You must be logged in to post a comment Login