baby sensory

Yalancısın Yarim dizisi

Yalancısın Yarim dizisine iki ünlü oyunu daha katıldı

03 Ağustos 2016 Çarşamba, 14:00

Yalancısın Yarim dizisinin konusu ne? Yalancısın Yarim dizisinin başrol oyuncusu kim? Yalancısın Yarim dizisi hakkında tüm haberler…

Kanal D ekranlarında Eylül 2016 sezonunda Yalancısın Yarim isimli yeni bir dizi daha başlıyor. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Yalancısın Yarim’in oyuncu kadrosuna usta oyuncular Cihat Tamer ve Bennu Yıldırımlar da katıldı.

Kanal D’nin yeni ve iddialı dizisi ”Yalancısın Sevgilim”in kadrosuna iki başarılı oyuncu dahil oldu.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstleneceği, yönetmenliğini Türkan Derya’nın yapacağı dizi için son olarak ‘Karagül’ dizisinde izlediğimiz Ayça Ayşin Turan ile anlaşmaya varılmıştı. Sıcak bir aile dizisi olacak ‘Yalancısın Sevgilim’ dizisinin kadrosuna son olarak ‘Gönül İşleri’ dizisinde izlediğimiz Bennu Yıldırımlar ile son olarak ‘Ne Münasebet’ dizisinde rol alan Cihat Tamer dahil oldu.

”Yalancısın Sevgilim” yeni sezonda Kanal D’de!Ayça Ayşin Turan 3

AYÇA AYŞİN TURAN YALANCISIN YARİM DİZİSİNDE

‘Karagül’ dizisinde 4 sezon boyunca ‘Ada’ karakterine hayat veren Ayça Ayşin Turan’ın yeni sezonda rol alacağı dizi belli oldu.

Ayça Ayşin Turan, 03 Production’ın yeni dizisi Yalancısın Yarim’de başrol oynayacak.  Yönetmen koltuğunda ‘İkinci Bahar’ dizisiyle hafızalara kazınan Türkan Derya’nın oturacağı dizide, diğer ana karakterler bayram sonrası belli olacak.

Dizi yeni yayın döneminde Kanal D’de ekranında olacak.

You must be logged in to post a comment Login