Yarının Sınırında konusu ve oyuncuları

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yarının Sınırında konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? Yarının Sınırında hakkında tüm bilgiler haberimizde…

YARININ SINIRINDA KONUSU

Yakın gelecekte dünyayı ele geçiren Mimics adlı uzaylı birliği, birçok büyük şehri yok eder ve milyonlarca insanı ölümün eşiğinde bekletir. Dünyada hiçbir ordu, onların hızına, silahlarının gücüne ve de en önemlisi telepati yoluyla emir verme ve uygulama güçlerine ulaşamaz. Artık dünyadaki tüm ordular bu uzaylı sürüsüne karşı güçlerini birleştirmek durumundadır ve bu güç birliği dışında ikinci bir şansları yoktur.

Subay Bill Cage daha önce bu savaşlardan hiçbirine katılmamış tecrübesiz bir askerdir ve atıldığı yeni görevi onun için bir nevi intihar anlamına gelmektedir. Beklenen olur; Cage dakikalar içerisinde öldürülür… Fakat bu bir sonu değil, yeni bir başlangıcı doğurur. Cage, sıradışı bir şekilde cehennem gibi bir günde uyanır, kendini kırılması zor bir döngünün içerisinde bulur. Buna göre her seferinde ölüp sonrasında yeniden dirilip aynı savaşı bir kez daha tekrarlamak zorundadır. Her geri dönüşünde daha güçlü, daha zeki ve Mimics’lerle daha kolay başa çıkabilir hale gelse de kendine verilen iş dünyanın en zorlu görevidir.

Başrollerini Tom Cruise, Emily Blunt ve Charlotte Riley ‘nin paylaştığı filmin yönetmenliğini Doug Liman üstleniyor.

YARININ SINIRINDA OYUNCULARI

Tom Cruise
Rolü : Major Bill Cage

Emily Blunt
Rolü : Rita Vrataski

Bill Paxton
Rolü : Master Sergeant Farell

Brendan Gleeson
Rolü : General Brigham

Charlotte Riley
Rolü : Nance

Lara Pulver
Rolü : Karen Lord

Noah Taylor
Rolü : Dr. Carter

Jonas Armstrong
Rolü : Skinner

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Yarının Sınırında konusu ve oyuncuları

x