baby sensory

Yasak Elma dizisi bitiyor mu? Yapımcıdan flaş açıklama

O iddialar sonrasında açıklama geldi

11 Haziran 2018 Pazartesi, 14:55

Milliyet yazarı Sina Koloğlu, Yasak Elma dizisi setindeki taciz iddiasındaki son durumu yapımcı Fatih Aksoy’a sordu.

Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Halit Argun karakterini canlandıran Talat Bulut’un 19 yaşındaki kostüm asistanını taciz ettiği iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Konu hakkında hem genç kadın hem de Talat Bulut birbirlerini suçlayan açıklamalarda bulunmuştu.

Konu yargıya da taşındı. Şimdi merak edilen ise Yasak Elma dizisinin en olacağı, eğer dizi devam edecekse Halit Argun karakterini canlandıran Talat Bulut’a ne olacağı. Konuya köşesinde yer veren Milliyet gazetesi yazarı Sina Koloğlu neler olacağını yazdı.

İşte Koloğlu’nun “Yargının kararını bekliyoruz” başlıklı bugünkü yazısı:

‘Yasak Elma’da, Talat Bulut krizi yaşandı. Kendisine cinsel taciz suçlaması var. Konu yargıya gidiyor. Çok şey yazıldı. Ben de olayın son durumunu, Fatih Aksoy’a (Med Yapım/Yapımcı) sordum.

Aksoy, “Yargı karar verecek, biz de ona göre bir karar alacağız” dedi. Dizi, sezon finali yapıyor ve tatile çıkıyor. Talat Bulut, bugün için Fatih Aksoy’a gideceğini söylemişti.

Sordum, “Hayır, yok öyle bir şey” yanıtını verdi. Peki, “Bulut olmadan bir B planı var mı?” diye sordum. Şu an düşünmediklerini söyledi yapımcı…

You must be logged in to post a comment Login