baby sensory

Yasak Elma’da Ender’in en büyük sırrı ortaya çıkıyor!

06 Nisan 2019 Cumartesi, 12:32

Yasak Elma dizisinin 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma’nın yeni bölüm fragmanında, Kaya ve Ender’in kavgası dikkat çekiyor. Ender ‘Hayatımı mahvettin’ diyerek Kaya’ya saldırıyor. Kaya’nın ‘Gerçeği söylemek için sana bir şans verdim. Kerim benim oğlum değil mi?’ sözleri üzerine Ender büyük şok yaşıyor.

Başrollerini Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Barış Kılıç, Şafak Pekdemir’in paylaştığı Yasak Elma dizisi 8 Nisan Pazartesi akşamı 40. yeni bölümüyle Fox ekranlarında olacak.

Yasak Elma yeni bölümde yıllar sonra ortaya çıkan Kaya, Ender’in hayatını alt üst ediyor. Kaya ve Ender’in geçmişlerindeki büyük sır merak edilirken, yeni bölümde yüzleşme yaşıyorlar. Ender, Kaya’ya ‘Hayatımı mahvettin. Buna izin vermeyeceğim’ diyerek saldırıyor. Kaya ise Kerim’in kendi oğlu olup olmadığını soruyor ve gerçekleri açıklamasını istiyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yasak Elma son bölümde, Zeynep’in düğünden kaçarak Alihan’a gitmesi Dündar’ı yıktı. Ancak bunu sindiremeyen Dündar bu defa karanlık yüzünü ortaya çıkardı. Dündar herkesi öldürmekle tehdit edince Zeynep evlilik kararı aldı. Ancak düğünden sonra Dündar, Zeynep’le zorla birlikte olmaya çalıştı.

You must be logged in to post a comment Login