Yavuz Bingöl Öykü Gürman evleniyor

12 Haziran 2015 Cuma, 12:40

Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman, 4 Ağustos’ta evlenecek. Bingöl’ün nikah şahidi Cumhurbaşkanı Erdoğan olacak. Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu; 4 Ağustos’ta evlenecek olan Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman’ı bugünkü köşesine taşıdı.

Semercioğlu, Kuruçeşme Suada’da yapılacak düğünde Yavuz Bingöl’ün isteği üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın nikah şahidi olacağını belirtti.

NİKAH ŞAHİDİ ERDOĞAN OLACAK
“Yavuz Bingöl, sevgilisi Öykü Gürman’la 4 Ağustos’ta evleniyor. Düğün, Kuruçeşme Suada’da yapılacak… Bu düğünde nikahı kıyacak ve Yavuz Bingöl’ün şahitliğini yapacak isim ise Cumhurbaşkanı Erdoğan olacak… “Erdoğan olmayacak da kim olacak” dediğinizi duyar gibiyim…

Yavuz Bingöl, Gezi sonrası siyasi duruşuyla hem kendi mahallesinde hem de kamuoyunda tepki gören bir isim oldu. Geçen yıl Soma’ya birlikte gittiğimiz, en yakın arkadaşları Onur Akın’lar, Edip Akbayram’lar bile araya mesafe koydu, konuşmuyorlar Yavuz’la… İktidara, daha çok da Erdoğan’a sırtını yasladığını düşündükleri için… Yavuz buna rağmen gelecek tepkilere aldırmayıp nikahını bile Erdoğan’ın kıymasını istedi… Cumhurbaşkanı da 4 Ağustos’taki düğüne gelmeyi kabul etti…”

You must be logged in to post a comment Login