baby sensory

Yemekteyiz yarışması Kanal D’de ne zaman başlıyor?

Efsane yarışması yeni haliyle Kanal D ekranlarında..İşte yayın tarihi ve detaylar

20 Şubat 2015 Cuma, 11:01

Yemekteyiz programı 2015 versiyonu Kanal D ekranlarında başlayacak..İşte yeni Yemekteyiz’in yayın tarihi

İlk olarak 2005’te İngiltere’de yayınlanan, yaklaşık 10 yıldır, Amerika, Avustralya ve Almanya başta olmak üzere 33 ülkede ekrana gelen, Türkiye’de ise ekranda olduğu dönemde her bölümü, çok tartışılan yarışma programı ‘Yemekteyiz’ yenilenen içeriği ile Kanal D’de 23 Şubat Pazartesi günü başlıyor.

Hafta içi her gün ekrana gelecek olan yarışmada, beş farklı yarışmacı, beş gün boyunca hünerlerini gösterecek ve kıyasıya mücadele edecek. Ve bu büyük mücadelenin sonunda kendi aralarındaki puanlama sonucu içlerinden birisi ipi göğüsleyip 10.000 TL büyük ödülün sahibi olacak.

‘Yemekteyiz’ yarışmacılarını artık mutfakta bir sürpriz bekliyor. İddialı yarışmacılar artık mutfakta yalnız değiller. Sürpriz malzemelerin yer aldığı kutudan şanslarına ne çıkarsa yakınları ile birlikte haftanın en güzel tatlısını yapmak için ter dökecekler.

Yakınları tarafından getirilen Sürpriz Kutu’nun içinden hangi malzemeler çıkacak? Çıkan malzemeler ile en güzel tatlıyı kim yapacak?  ‘Yemekteyiz’ farklı tatlardaki yenilikleri ile Pazartesi günü saat 11.00’de Kanal D’de.  ‘Yemekteyiz’ daha önce Show TV ve son olarak da Fox TV’de ekrana geliyordu. yemekteyiz-2015

You must be logged in to post a comment Login