Yeni sezonda dizi oyuncuları ne kadar kazanacak

Yeni sezonun yaklaşmasıyla birlikte oyuncuların bölüm başı alacakları ücretler belli oldu

15 Haziran 2015 Pazartesi, 13:54

Yeni sezonun yaklaşmasıyla birlikte oyuncuların bölüm başı alacakları ücretler belli oldu. İşte ekranların ünlü isimlerinin yeni sezonda alacakları ücretler:

”Aşk Tesadüfleri Sever” ve ”Kelebeğin Rüyası” gibi sinema filmlerinde rol alan, televizyonda ise son olarak Keşanlı Ali Destanı dizisinde başrol oynayan Belçim Bilgin Erdoğan, yeni dizisinden bölüm başı 35 bin lira kazanacak.

Sarp Levendoğlu ile başrollerini paylaşacağı, birbirine tamamen zıt iki karakterin tatlı-sert çatışmalarını komik bir dille anlatan Ne Münasebet dizisinden Pelin Akil, 30 bin lira alacak.

Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan imzalı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı mafya dizisinde Oktay Kaynarca ile başrolleri paylaşacak olan Deniz Çakır, yeni dizisinden 50 bin lira alacak.

Yetiştirme yurdunda büyüyen ve en büyük motivasyonu özgürleşip, kendi ayakları üzerinde durmak olan Yaz’ın hikayesini konu alan Yaz’ın Öyküsü adlı projeden Vildan Atasever, bölüm başı 25 bin lira alacak.

Kumsal’ın üniversite sınavları sonucu babasından gizli İstanbul’da bir üniversite kazanmasıyla İzmir’den İstanbul’a uzayan bir özgürlük yolculuğu anlatacak olan Adı Mutluluk dizisinden Ezgi Eyüboğlu, 20 bin lira alacak.

Eylül ayının sonunda başlayacak olan Kösem Sultan ile ekranlara geri dönecek olan Beren Saat, bölüm başı 90 bin TL kazanacak. Güzel oyuncu bu rakamla yeni sezonda en yüksek ücreti alan oyuncu oldu.

You must be logged in to post a comment Login