Yetenek Sizsiniz Türkiye 2018’i kim kazandı? İşte Yetenek Sizsiniz Türkiye 2018 şampiyonu

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2018 sezonu şampiyonu kim oldu? Yetenek Sizsiniz Türkiye’yi kim kazandı? İşte bu sezonun birinci olan ismi

09 Temmuz 2018 Pazartesi, 00:40

TV8 ekranlarında yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının 2018 sezonu final bölümü 8 Temmuz Pazar akşamı ekrana geldi. Peki Yetenek Sizsiniz Türkiye şampiyonu kim oldu? Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasını kim kazandı? Finalde yarışmacılar Hülya Avşar, Acun Ilıcalı ve Ali Taran’dan oluşan jüri önünde final performanslarını sergilediler. Jüri ve seyirci oylamasına göre Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin bu seneki şampiyonu belli oldu.

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin final bölümü, yarı finalin yapılmasından tam 4 ay sonra ekrana geldi. Final bölümü çekimleri geçen hafta yapıldı. Geçen sene Mart ayı ortasında final yapan O Ses Türkiye, bu yıl ise 8 Temmuz Pazar akşamı yayınlanan bölümle final yaptı. Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin yarı finali ise 28 Mart’ta yayınlanmış ve finale çıkan isimler belli olmuştu.

ŞAMPİYON BELLİ OLDU

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin finalinde son 3’e kalan yarışmacılar genç yetenek Mehir Miray Atıcı, yaptığı kukla gösteriyle büyük beğeni toplayan Kuklamanya Çiğdem Dağtekin ve Quenns Of The Dance dans grubu oldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye Şampiyonu yaptıkları gösterilerle büyük beğeni toplayan Quenns Of The Dance grubu oldu.

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Ali Taran’ın jüri koltuğunda oturduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye 2017 – 2018 sezonunun şampiyonu kim oldu? Finalde Kuklamanya, Quenns Of The Dance , Mehir Miray Atıcı, SDR Dans Akademi , Bursa Nüans Dance Team , Özcan Özkaya , Burhan Öztoprak, Yusuf Bilal Altıntaş Acrobrothers , Hezret İbrahim Küp Show , Ledillusion Extreme , Mady Dans , Elmas Kızlar Karate Takımı , Emre-Enes Yarımbaş , Soul Of The Mask Laserman, İnegöl Ahıskalılar Derneği Folklör Ekibi performanslarını sergiledi.

 

FİNALDE KİMLER YARIŞTI?

Emre-Enes Yarımbaş mı, The Get Down dans gösterisi mi Elmas Kızlar karate ekibi mi Mady Dans ekibi mi yoksa İnegöl Ahıskalılar Derneği Folklör ekibi mi hep birlikte göreceğiz. Yarışmada sona kalan yeteneklerin çoğunluğu dans ekibi olarak gözükse de değişik yetenekler de şampiyonluk için büyük yarış halinde! Yetenek Sizsiniz Türkiye’de yarı final performanslarının ardından finale yükselen 6 performansı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Finale kalan isimler ise şöyle:
Nehir Miray Atıcı, Dans Alaturka grubu, Enes – Emre Yarımbaş, Akhok Halk Oyunları Ekibi, İnegöl Ahıskalılar Derneği Folklor Ekibi, Sergen Şevik – Mert Mengiç

You must be logged in to post a comment Login