Yılanların Öcü yeni sezonu sürpriz bir isimle açıyor

Yılanların Öcü dizisine yeni bir oyuncu katıldı

28 Eylül 2015 Pazartesi, 17:36

Fakir Baykurt’un ünlü eseri Yılanların Öcü’nden televizyona aktarılan, Koliba Film imzalı dizi, Çarşamba akşamı saat 20.15’te yeni sezonu ile Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.

Korel Cezayirli, yeni yayın döneminde Fakir Baykurt’un aynı adlı eserinden ekrana uyarlanan Yılanların Öcü dizisinin kadrosuna katıldı. Dizinin yeni sezon çekimleri için kamera karşısına geçen Cezayirli, ‘Kenan’ karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Yeni sezonda 45. bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, 30 Eylül’de Show TV’de seyirciyle buluşacak.
Yapımcılığını Ata Türkoğlu / Koliba Film’in yaptığı Yılanların Öcü dizisinin kadrosuna katılmaktan mutluluk duyduğunu belirten Cezayirli; heyecan dolu yeni sezonla izleyici karşısına çıkacaklarını belirtti. Korel Cezayirli, daha önce Günahkar, Düşler ve Umutlar, Maskeli Balo, Lale Devri, Karadağlar, Ayrılık, Kod Adı, Kod Adı Kaos ve Köprü adlı televizyon dizilerinde seyirciyle buluşmuştu. Korel-Cezayirli-yılanların-öcü

“Yılanların Öcü”nün 45. Bölümünde; 5 yıla mutsuz sonlar, sonlara da başlangıçlar sığar… Her şey değişmiştir Karataş Köyü’nün basit insanlarının hayatları İstanbul’a sürüklenmiş, kimi evladının sağlığı için, kimi sevdiği, kimi oğlu, kimi kardeşi, kimi nişanlısı uğruna taşı toprağı altın şehrin bir köşesine sığışıp kalmıştır. Fatma’nın oğlu Salih’in peşinde sürüklenen kaderi, hayatına ansızın giren ve şimdilerde oğlunun baba dediği Kenan’la birlikte değişmiştir. Ancak Amerika’dan dönüşleriyle her şey değişir. Geri dönmeleriyle her şey bir bir yeniden ortaya çıkacak ve Fatma zor seçimlerin arasında kalacaktır. Fatma’nın peşinden İstanbul’a gelen Haceli’nin de kaderi değişmektedir şimdilerde. Onun gönül yarası, sırtındaki yükü, en sevgili derdi Fatma’yı artık azad etme zamanıdır. Tam da o gün en sevdikleri olacağını bilmeden, evini başına yıktıkları insanlar girer onun da hayatına… Ve Irazca ana… Oğul derdine peşinden toprağından kopup gelmiş İstanbul’un cenderesinde Ayşe’siyle hayata tutunmuştur. Irazca Irazca’lığından bir şey kaybetmemiştir de ya Ayşe? Değişmeyen tek şey Bayram’ın içindeki ateş, sevda ve bir gün oğlu ile Fatma’ya kavuşacağı umududur. Onun için hayat Kamuran’ın ölümünün üstünden geçen beş yıl da durmuştur ancak Bayram hiç bir şeyin bıraktığı yerde durmadığını çok kısa sonra öğrenecektir. Verilen sözlerin tutulmadığını, beş yıl mahpus damında çürümenin boşa olduğunu anlayacaktır. Şimdi Bayram için kaybettiği her şeyi geri alma zamanıdır. Şimdi Yılanların öç zamanıdır…  “Yılanların Öcü”, 30 Eylül Çarşamba akşamı 20.15’te yeni sezonu ile Show TV’de!

You must be logged in to post a comment Login