e
sv

Yıldız Tilbe’nin sözlerine Hülya Avşar’dan yanıt

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Show TV’den TV8’e transfer olan Bu Tarz Benim’in ilk Gala Gecesi’nde konuk jüri oalrak katılan Hülya Avşar’ın sözlerine Yıldız Tilbe çok ağır bir yanıt verdi. Hülya Avşar, Twitter hesabından yaptığı açıklamada olayın öyle olmadığını söylesede ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’nin tepkisini hafifletemedi.

Hülya Avşar, konuk jüri olarak katıldığı ‘Bu Tarz Benim’ yarışmasında şarkıcı Yıldız Tilbe’yi dansı ve kıyafetiyle taklit eden Gülşah adlı yarışmacıya söylediği laflar herkesi şaşırttı. Avşar, “Yıldız Tilbe’yi başarıyla taklit ettin ama ona benzememişsin. Sebebi de sen güzel bir kızsın” dedikten sonra, “Yıldız beni yanlış anlamasın, çirkin vesaire demedim” diyerek durumu toparlamaya çalıştı. Tilbe ise Avşar’ın bu sözlerine Twitter’dan cevap verdi.

‘Maymun hanım’

Hülya Avşar’ı topa tutan Tilbe, kendisinin Gündemde kalmak için kime sataşacağını şaşırdığını söyledi. Tilbe, Twitter hesabından, “Senin gibi her şeyimi sergileyerek dolaşsaydım sizin gibilerin esamesi okunmazdı maymun hanım. Terbiyesiz kendini sahiden güzel sanıyor. banu alkan’ın deyimiyle aptal. Bana çirkin demiş şebek. Benim güzelliğimi kötü gözler göremezler. Senin de görememen normal. Sana mı kaldı beni çirkin bulmak, ahlaksız. Bu kadar muhatap olmam bile doğru değil gündem arayan bir gündemsizle” dedi.
Hızını alamayan Tilbe, “Ben Türkiye Cumhuriyeti’nin en güzel esmeri olduğum için, fesatlarca çirkin ilan edilmeye çalışıldıkça güzelleşen yıldızıyım” diye konuştu.

HÜLYA AVŞAR’DAN ANIT

Hülya Avşar Yıldız Tilbe’nin sözlerinin ardından Twitter hesabından “Büyük bir ihtimalle Yıldız Hanım programı seyretmemiş. Seyretseydi tepkisi bu olmazdı” mesajını paylaşarak Yıldız Tilbe’ye bir hakarette bulunmadığını söyledi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Yıldız Tilbe’nin sözlerine Hülya Avşar’dan yanıt

x