Yıldızlararası Interstellar filmi atv konusu ve oyuncuları

Yıldızlararası Interstellar filmi televizyonda ne zaman hangi kanalda yayınlanacak? Yıldızlararası Interstellar filmi ATV konusu ne oyuncular kimler?

Christopher Nolan’ın büyük yankı uyandıran bilim kurgu filmi Yıldızlararası TV’de ilk defa ATV ekranlarında yayınlanacak. 2014 yapımı olan epik bilim kurgu türündeki 2014 yapımı olan Yıldızlararası’nda başrollerinde Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain ve Michael Caine paylaşıyor.

Yıldızlararası filmi TV’de ilk kez 21 Temmuz Cuma günü 20.00’de atv’de yayınlanacak.

Yıldızlararası Interstellar filmi oyuncuları ve konusu

Teknik bilgisi ve becerisi yüksek olan Cooper, geniş mısır tarlalarında çiftçilik yaparak geçinmektedir; amacı iki çocuğuna güvenli bir hayat sunmaktır. Onlarla yaşayan Büyükbaba Donald çocuklara göz kulak olurken, henüz 10 yaşındaki kızı Murph şaşırtıcı bir zekaya sahiptir. Geçmişte bıraktığı biliminsanı kariyerini özleyen Cooper’un karşısına bir gün beklenmedik bir teklif çıkar ve ailesinin, dahası insanlığın güvenliği için zorlu bir karar alması gerekir…

Christopher Nolan’ın, Jonathan Nolan ile kaleme aldığı ve yönetmenliğini sırtladığı filmin yıldız oyunculardan oluşan oyuncu kadrosunda Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Matt Damon, Bill Irwin, John Lithgow ve Michael Caine gibi isimler yer alıyor. Bilimkurgunun yanı sıra dramatik öğeler de içeren filmin senaryosu Fizikçi Kip S. Thorne’nun evrendeki ‘Solucan Delikleri’ teorisinden ilham alıyor.

Tür :
Bilim Kurgu

Süre:
169 Dak.

Yönetmen :
Christopher Nolan

Oyuncular :
Matthew McConaughey ,  Anne Hathaway ,  Jessica Chastain ,  Elyes Gabel ,  Wes Bentley

Senaryo :
Christopher Nolan ,  Jonathan Nolan

Yapımcı :
Christopher Nolan ,  Emma Thomas  

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Yıldızlararası Interstellar filmi atv konusu ve oyuncuları

x