Yurdaer Okur Seni Kimler Aldı’dan ayrıldı mı?

Yurdaer Okur, ATV’nin yeni dizisi Seni Kimler Aldı’dan neden ayrıldı?

Geçtiğimiz haftalarda üzerinde uyuşturucu bulunduğu için Kıbrıs’ta gözaltına alınan oyuncu Yurdaer Okur’un dün dizi setine geri döndüğü haberiyle gündem olmuştu.

Ancak Yurdaer Okur ve Seni Kimler Aldı dizisiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Yurdaer Okur, Atv’de ekrana gelecek yeni dizi Seni Kimler Aldı’dan çıktığını açıkladı.

Yurdaer Okur, yapımını Pastel Film’in üstlendiği Seni Kimler Aldı’dan ayrıldığını “Bugün yapımcımız ile yaptığım görüşmede Seni Kimler Aldı isimli projeden affımı istedim, göstermiş olduğu anlayış ve destekten ötürü Pastel Film’e ve ATV’ye teşekkür ederim” açıklamasıyla duyurdu.

BİR TEŞEKKÜR DE HÜSEYİN SAMSON’DAN
Yurdaer Okur’un bu açıklamasının ardından bir açıklama da yapımcı Hüseyin Samson‏’dan geldi. Samson “Yurdaer Okur oyunculuğu tartışılmaz yurdaer okur ile başarılı projelerde buluşma arzusuyla…SEVGİLER güzel adama #pastelfilm” açıklamasını yaptı.

Seni Kimler Aldı dizisinde Fulya Zenginer, Duygu Yetiş, Yiğit Kirazcı, Ülkü Duru, Yıldız Kültür, Funda İlhan, Ahmet Saraçoğlu, İpek Tenolcay, Nalan Yavuz, Osman Wöber, Haldun Boysan, Ayşe Tunaboylu, Evren Erler, Edip Tepeli, Sibel Ergün, Yiğit Koçak ve Su Dura yer alıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Yurdaer Okur Seni Kimler Aldı’dan ayrıldı mı?

x