Zuhal Topal ile Sofrada Gaziantep bölümleri ile ekrana geliyor!

23 Mart 2019 Cumartesi, 17:32

Zuhal Topal’in sunuculuğunu üstlendiği, Fox TV’de ekrana gelen Zuhal Topal’la Sofrada Gaziantep bölümleri ile ekrana gelecek. Peki Zuhal Topal Gaziantep bölümleri ne zaman yayınlanacak?

Hafta içi her gün FOX izleyicisiyle buluşan programı için Gaziantep yolunu tutan Topal, “Zuhal Topal’la Sofrada”da bu sefer Antepli kadınları yarıştıracak. Çekimlerine son hız devam edilen ve yakında FOX’ta yayınlanacak olan bölümlerde kadınlar, gastronomide adından bolca söz ettiren Gaziantep’in yöresel yemeklerini, geleneksel lezzetlerini yarışmacılara sunacaklar, izleyicilere birbirinden lezziz tarifler vermiş olacaklar.

Sevilen sunucu Topal, Gaziantep’in yöresel kıyafetlerini giymeyi, alışveriş yapmayı, davul çalıp oynamayı ihmal etmedi. Antepli kayınvalideler ve onların gelinleriyle bir araya gelen yapım ekibi de, çekimler sırasında çok eğlendi, bol bol fotoğraf çekildi.

Yapımcılığını Dual Yapım’ın üstlendiği, gelin ve kayınvalideleri buluşturan, kıyasıya rekabetin yaşandığı “Zuhal Topal ile Sofrada”, hafta içi her gün 16.00’da FOX’ta.

You must be logged in to post a comment Login

x