Zümrüt Kolye Nerelerde Tercih Edilir?

Günümüzde kadınların en çok sevdiği mücevher ürünleri zümrütlerdir. Aynı zamanda dünyanın en güzel taşlardır. Ayrıca renkleri ile zümrüt kolye zarafet yaratan madenlerdendir. Zümrüt kolyeler takı sektöründe en çok tasarlanan ve tüm modelleri ile tercih edilen aksesuarlardır.

Zümrüt Kolye Modelleri

Zümrüt kolye özellikle elmasların özel kesim teknikleriyle oluşan ürünlerdir. Bu kolyeler zümrüt rengi ile pırlanta rengi kazanırlar.  Aynı zamanda zümrütün renginden dolayı berrak bir işçilikle üretilirler. Bu modeller artık günümüzde günlük hayatta ve özellikle davetler de tercih edilir. Bu kolyelerden en değerli olan modeller pırlanta zümrüt kolyelerdir.

Zümrüt fantezi kolyeler de farklı tasarımlar ile üretilirler.  Ayrıca göz alıcı havasıyla en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kolyeler ayrıca işçiliğinde pırlanta ile entegre edilerek tasarlanırlar. Kolyelerin genellikle farklı karat ağırlıkları vardır. Zümrüt kolye modelleri genellikle yuvarlak kesim üretilirler. Altın olarak beyaz altınla tasarlanan bu ürünler zümrüt taşı ile tasarlanır.

Sizler de zevkinize uygun zümrüt kolye tasarımları incelemek ve bilgi almak için https://www.lizaypirlanta.com/pirlanta-zumrut-kolye ziyaret edebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Zümrüt Kolye Nerelerde Tercih Edilir?

x