Melek Baykal ile Melek Star TV

05 Mart 2014 Çarşamba, 01:27

MELEK
KANAL: STAR TV
YAYIN GÜNÜ: HAFTA İÇİ HER GÜN
SAAT: 10.00

Ekranların en sıcak, en dolu ve en güler yüzlü programı Melek kaldığı yerden devam ediyor. Melek Baykal, yeni yayın döneminde 16 Eylül Pazartesi'den itibaren hafta içi her sabah 10.00'da Star TV'de…

Mutfak, sağlık ve doğal yaşam… Moda, sohbet ve eğlence yine her sabah Melek’le evinize geliyor… 

Doğal yaşamın sırları Melek’te…

Yemek ve gastronominin, doğadan gelen sağlığın, iyi beslenmenin tüm detaylarının konuşulacağı programda sohbet ve eğlence birarada.

Tülin Şahin’den moda tüyoları…

Tülin Şahin, yine en güzel moda tüyolarını ve haberlerini Melek'te paylaşacak. Güzel olmanın ve güzel giyinmenin bütün ipuçlarını hayatın içinde, sokakta ve moda dünyasının kalbi olan mekanlardaki çekimlerle izleyenlere aktaracak.

Melek’ten kadınlara kredi…

Melek Baykal, kadınların hayatını değiştirecek…Kadınlar onun desteğiyle yeteneklerinin farkına varacak, iş kuracak, ayaklarının üzerinde duracak ve geleceklerini garanti altına alacaklar.

Katılımcı kadınlar, yetenekleri ya da iş projelerine uygun bir uzman ekip tarafından yönlendirilecekler. Bir değerlendirme ekibi de bu projelerden hangisinin destek alması gerektiğine karar verecek. Kadınların hayallerini, fikirlerini dinleyen ekip, bu üç kadından birini seçerek, projesini gerçekleştirmesi için para desteği vermeye karar verecek.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...