50 Metrekare dizisi 2. sezon olacak mı? 50m2 dizisi kaç sezon ve kaç bölüm? Netflix 50m2 yeni sezon var mı?

50 Metrekare 50m2 dizisi Netflix orjinal içeriği olarak 1. sezonuyla seyirci karşısına çıktı. Peki 50m2 dizisi 2. sezon olacak mı? 50 Metrekare (50m2) dizisi yeni sezon ne zaman?  Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Kürşat Alnıaçık, Cengiz Bozkurt’un başrollerde oynadığı 50m2 dizisi kaç sezon ve kaç bölüm? Senaryosuna Selçuk Aydemir’in de eşlik ettiği, Burak Aksak’ın ilk Netflix projesi olan 50m2 dizisi nerede çekildi?

50M2 2. SEZON OLACAKMI?

50m2 dizisinin ilk sekiz bölümünü izleyenler yeni sezon gelecek mi diye merak etmeye başladılar. Dizinin yeni sezonunun olup olmayacağına dair henüz Netflix’ten açıklama yapılmadı.

50M2 NEREDE ÇEKİLDİ?

50m2 dizisinin çekimleri İstanbul’da yapıldı. Dizinin birçok sahnesi, Avrupa Yakası’nda yer alan Fatih ve Beyoğlu ilçelerinin eski mahallelerinde çekildi.

50 M2 KONUSU

İkinci bir şansı elde etmek kolay ama onu değerlendirmek sanıldığından daha zordur. Gölge, kendisini büyüten Servet Nadir’in kirli işlerini yapmaktadır. Çocukluğuna dair hiçbir şey hatırlamayan Gölge, kendisini geçmişe bağlayan fotoğrafın peşinde koşmaktadır. Fotoğraftakilerin kim olduğunu araştırdıkça aslında bir yalanın içinde yaşadığını anlar. Servet Nadir’in sırlarıyla beraber kaçan Gölge, Güzelce Mahallesindeki 50 metrekarelik terzi dükkanına sığınır. Mahalleli onu ölen terzi Adil’in oğlu Adem zanneder. Karanlık geçmişinin köşeye sıkıştırdığı Gölge’nin gidecek başka bir yeri yoktur ve yeni kimliğiyle 50 metrekarelik terzi dükkanında yaşamaya başlar. Ne kadar zorlu olsa da mahalle Gölge’yi, Gölge de mahalleyi değiştirecektir.

50 METREKARE DİZİSİ OYUNCULARI

Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Kürşat Alnıaçık, Cengiz Bozkurt, Tolga Tekin, Yiğit Kirazcı, Özgür Emre Yıldırım, Tuncay Beyazıt, Tuğçe Karabacak, Hasan Yalnızoğlu, Murat Kılıç ve Gürkan Uygun

Yaratıcı / Yönetmen: Burak Aksak

Yönetmen: Selçuk Aydemir ve Burak Aksak

Yapımcı: BKM

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

50 Metrekare dizisi 2. sezon olacak mı? 50m2 dizisi kaç sezon ve kaç bölüm? Netflix 50m2 yeni sezon var mı?

x