Acans dizisi 2. sezon var mı? Blu TV Acans dizisi kaç bölüm? Konusu nedir? Acans dizi oyuncuları

BluTV’nin yeni özel yapımı Acans 1. sezon bölümleriyle yayınlandı. Başrollerini Bülent Emrah Parlak, Algı Eke ve Derya Alabora’nın paylaştığı Acans dizisi bir reklam ajansında geçen eğlenceli ve komik hikayeyi anlatıyor. Peki Acans dizisi kaç sezon ve kaç bölüm? Acans dizisi 2. yeni sezon var mı?

 

ACANS DİZİSİ KAÇ SEZON? 2. SEZON VAR MI?

Acans dizisi ilk sezon bölümleriyle 11 Mart Perşembe yayınlanmaya başladı. 24 dakikalık 5 bölümü yayınlanan Acans dizisinin 2. sezonu için karar henüz açıklanmadı.

ACANS DİZİSİ KONUSU

Kafası karışık ajans başkanı ve farklı kişiliklere sahip çalışanlarının her gün karşı karşıya kaldığı gündelik krizlerinin komik bir dille anlatıldığı ‘Acans’ dizisi reklam dünyasının kapılarını aralayacak.

BluTV, bu yıl Sokağın Çocukları, Alef, Çıplak, Yarım Kalan Aşklar ve Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi’ni yayınlamış ve kullanıcılarının beğenisine sunmuştu. Platform, geçtiğimiz ay Çağatay Ulusoy’un başrolünü üstleneceği Yeşilçam’ı duyurmuştu. Dizi, 1960’lar Türkiye’sinde Yeşilçam’ın altın çağında bir yeniden doğuş hikâyesini anlatacaktı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Acans dizisi 2. sezon var mı? Blu TV Acans dizisi kaç bölüm? Konusu nedir? Acans dizi oyuncuları

x