8. Gün dizisi konusu ve oyuncuları

Ay Yapım’ın iddialı dizisi 8. Gün’ün yayın tarihi açıklandı…İşte 8. Gün konusu ve oyuncuları

14 Mart 2018 Çarşamba, 14:15

8. Gün dizisi konusu nedir oyuncuları kimler? 8. Gün dizisi ne zaman başlıyor? Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Ceyda Düvenci ve Buğra Gülsoy’un dizisi 8. Gün hakkında son haberler…

Ay Yapım imzalı 8. Gün dizisinin yayın tarihi belli oldu. 8. Gün dizisi ilk bölümüyle 19 Mart Pazartesi 20.00’de ATV’de başlıyor.

Çarpıcı konusu ve oyuncularıyla dikkat çeken 8. Gün’de Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy, Ceyda Düvenci, Cem Davran, Yiğit Kirazcı ve Hakan Kurtaş başrollerde oynuyor.

atv’nin merakla beklenen yeni dizisi “8. Gün”; oyuncuları, bitmeyen temposu ve sürekli yükselen bir merak duygusuyla izleyiciyi ekran başına toplayacak.  Yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı ve Ender Mıhlar’ın yapacağı “8. Gün”ün senaristliğini Toprak Karaoğlu, Savaş Korkmaz ve Seda Çalışır yapıyorlar.

8. GÜN GENEL KONUSU NEDİR?
Bahar, zeki, hayat dolu, neşeli bir kızdır. Zenginlik içinde büyümüştür. Kocasıyla birlikte mutlu bir hayatı varken bir gün her şey tersine döner. Agna Şirketi’nde yazılım mühendisi olarak çalışan annesi Şehnaz öldürülmüştür.Bahar güvenli hayatından karanlık bir dünyaya savrulur. Annesini öldürenler,bilmediği bir nedenden dolayı şimdi Bahar’ın peşindedir. Bahar, bir yandan hayatta kalmaya çalışırken bir yandan da annesinin cinayetinin ardındaki sır perdesini aralamaya çalışır. Sürprizlerle dolu bu serüvende yolu ummadığı biriyle kesişir. Eli kanlı bir mafya eskisi olan Hayati’yle işbirliği yapmak zorunda kalır. Bu zorunluluk zamanla ikisininde hiç hesaba katmadığı kuvvetli bir bağa dönüşür. Bu bağ adeta iki farklı dünyanın çarpışması gibidir. Hayati, Bahar sayesinde içindeki temiz duyguları keşfederken Bahar ise kendi karanlık tarafıyla yüzleşir.

Bahar bu yolda kirlenecek,Hayati ise kirli hayatını temize çekecektir.Hayati’yle birlikte çıktığı bu yolda güvendiği birçok insanın maskelerinin düştüğünü görür.

Bu süreçte kocasına olan inancını da kaybeden Bahar, aşka kapılarını kapatmıştır. Ama Bahar’ı bu yolda da büyük bir sürpriz beklemektedir.Tüm bu yaşadıklarına rağmen Bahar ve onu bu süreçte hiç yalnız bırakmayan Hayati,amaçlarından asla sapmaz.

8. GÜN 1. BÖLÜM FRAGMANI

8. GÜN 2. FRAGMANI

8. GÜN 1. BÖLÜM FRAGMANI

Çok yakında atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan “8. Gün” ün kadrosunda Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy, Ceyda Düvenci, Cem Davran, Yiğit Kirazcı ve Hakan Kurtaş yer alıyor.

atv’nin merakla beklenen yeni dizisi “8. Gün”; oyuncuları, bitmeyen temposu ve sürekli yükselen bir merak duygusuyla izleyiciyi ekran başına toplayacak.  Ölen annesinin ürettiği yazılımın peşine düşen karanlık adamlarla karşı karşıya gelen Bahar’ın değişen hayatını konu alan 8. Gün dizisinin çekimleri başladı.

8. GÜN DİZİSİ İLK FRAGMAN

8. GÜN OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Liva Lostuvalı’nın yapacağı, senaryosunu Volkan Sümbül ve Toprak Karaoğlu’nun üstleneceği dizinin konusu kulislere sızdı. Aselsan’da çalışan mühendislerin peş peşe ölmesi veya öldürülmesi, yeni icatlar yaptıkları iddia edilen bilim insanlarının aynı uçak kazasında hayatını kaybetmesi, yıllardır tartışılır. Kamuoyunun aslını astarını merak ettiği bu konular ”8. Gün” dizisinde işlenecek.

Çok yakında atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan “8. Gün” ün kadrosunda Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy, Ceyda Düvenci, Cem Davran, Yiğit Kirazcı ve Hakan Kurtaş yer alıyor.
Başrolünde Burcu Biricik’in yer aldığı ”8. Gün” Şubat 2018’de ekrana gelecek.

MC Film ve 03 Medya’nın Netflix projesinde adı geçen Burcu Biricik, sonunda Ay Yapım’ın ‘8. Gün’ dizisi için anlaştı! Hikayesi ağırlıklı kadın merkezli olan dizinin  senaryosunu ise İçerde’nin senaristleri Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu üstleniyor. Dizinin yönetmenliğini ise Hilal Saral yapacak.

Etkileyici bir baba-kız öyküsünü konu alacak olan 8. Gün dizisinde, Burcu Biricik’in babasını ise Musa Uzunlar canlandıracak. Cast ve senaryo çalışmaları devam eden 8. Gün dizisi, Ocak ayı sonunda atv’de yayınlanacak.

Musa Uzunlar

You must be logged in to post a comment Login