baby sensory

Dip dizisi konusu ve oyuncuları

İlker Kaleli ve Neslihan Atagül’ün dizisi Dip’ten ilk fragman yayınlandı…İşte Puhu TV Dip dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

14 Mart 2018 Çarşamba, 04:00

Dip dizisi konusu nedir oyuncuları kimler? Puhu  TV’nin yeni dizisi Dip’in ilk fragmanı yayınlandı…İlker Kaleli ve Neslihan Atagül’ün başrolde oynadığı Dip dizisinden son haberler…

İlker Kaleli ve Neslihan Atagül’ün başrolünü paylaştığı, ‘Dip’ dizisinden ilk fragman yayınlandı. Puhu TV’nin yeni dizisi Dip, Mart ayında yayınlanmaya başlayacak.

Yapımcılığını TMC’nin üstlendiği, başrollerinde İlker Kaleli ve Neslihan Atagül, Olgun Toker, Berrak Tüzünataç ve Bülent Emin Yarar gibi isimlerin yer alacağı; PuhuTV’de yayınlanacak olan ve şimdiden büyük merakla beklenen Dip dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

DİP 1. BÖLÜM FRAGMANI

Yapımını TMC’nin, proje tasarımı ve senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür’ün üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Uygar Kutlu yapıyor.

DİP DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?
İstanbul Emniyet’e bağlı olarak intihar girişiminde bulunan kişileri vazgeçirmekle görevli olan Sahir, bir gün telefonuna gelen bir ihbarla, Bilge’yi bulur. Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilge’yle tanıştığı andan itibaren Sahir’in önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları aralanacaktır.

İkilinin eşiğinde olduğu bu kapının ardında her sır, yeni bir sırrı doğurmaktadır. Sahir ve Bilge içine atıldıkları bu büyük savaşta hem birbirlerine destek olacak hem de geçmişten, bugünden ve yarından gelen ve gelecek olan yaralarını birlikte saracaklar.

You must be logged in to post a comment Login