Acun Ilıcalı ve Kurretülayn Matur’un Semih Öztürk tartışması

Acun Ilıcalı Survivor’da sakatlanan Semih Öztürk için kendisine sitem dolu mesaj yazan Kurretülayn Matur‘a sosyal medyadan yanıt verdi.

PARMAĞI KIRILAN SEMİH AMELİYAT OLDU-İŞTE SON SAĞLIK DURUMU

TVAktuel.com ÖZEL- Survivor 2016’nın Pazar akşamı yayınlanan bölümünde Semih Öztürk ödül oyunu sırasında şok bir sakatlık yaşadı. Havuzdaki oyun sırasında düşen ve parmağı kırılan Semih Öztürk, doktor tarafından ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

SURVİVOR’DA ELEMEYE KALAN İKİ YARIŞMACI BELLİ OLDU

Semih Öztürk’ün Ütopya’da birlikte yarıştığı sevgilisi Kurretülayn Matur ise Semih’in sakatlığından sonra Acun Ilıcalı’ya sosyal medya üzerinden bir mesaj yazdı. Ailesi ve kendisinin Semih’in sağlık durumunu merak ettiğini yazan Kurretülayn Matur sitem dolu ifadelerle Ilıcalı’yı eleştirdi. Acun Ilıcalı ise Kurretülayn’a anında cevap yazarak ailesinin bilgilendirildiğini açıkladı ve “Survivor yarışmacılarımız ile ilgili yaşanan kritik durumlar en yakın aile bireylerine haber verilmektedir,arkadaşlarına değil. Babasına haber verildi. Görüldüğü gibi parmağı kırık. Hayati bir tehlikesi yok. Sende tüm sevenleri gibi bekleyebilirsen seviniriz” dedi.accccc İşte Kurretülayn Matur’un Acun Ilıcalı’ya yazdığı Semih Öztürk mesajıKurretülayn-Matur

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Acun Ilıcalı ve Kurretülayn Matur’un Semih Öztürk tartışması

x