Survivor’da bu hafta kim elendi?

Nagihan mı İbrahim mi elendi?

21 Haziran 2016 Salı, 00:18

Survivor’da elemeye kalan İbrahim ve Nagihan arasında eleme heyecanı yaşandı. Survivor’dan Nagihan mı elendi? Survivor’dan İbrahim mi elendi?

PARMAĞI KIRILAN SEMİH AMELİYAT OLDU-İŞTE SON SAĞLIK DURUMU

Survivor’da bu hafta yapılan dokunulmazlık yarışmalarını kaybeden iki takımdan birer kişi elemeye kaldı.

ACUN ILICALI İLE KURRETÜLAYN’IN SEMİH ÖZTÜRK TARTIŞMASI

Nagihan ve İbrahim arasında yapılan ve büyük oylamanın sonucuna göre İbrahim adaya veda eden isim oldu.ibrahim-survivor-kilo

Survivor’da 2016’da kim elendi sorusunun cevabı belli oldu. Büyük finale bir adım kala Gönüllüler takımından İbrahim Giydirir ve Ünlüler takımından Nagihan Karadere eleme adayı olarak konseye çıktı. En düşük SMS oyunu alan İbrahim, Survivor Adası’ndan elendi.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde 29 Haziran Çarşamba günü yapılacak büyük finale günler kalan Survivor 2016’ya bir isim daha veda etti.  Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı ve gönüllüler takımında yapılan ada konseyinde ilk eleme adayı olarak İbrahim’in adı yazıldı.

Haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ise gönüllüler takımı kazandı. Semih Öztürk’ün oyun sırasında sakatlanarak parmağını kırdığı oyunda, skor 9-9’a geldi. Müthiş mücadeleye sahne olan oyunu gönüllüler takımı kazanmayı başardı. Semih Öztürk’ün sakatlanarak hastaneye kaldırılmasından dolayı adı elemede yazılamadı.

Nagihan ve Atakan ise bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı ve Atakan kazandı. Oyunu kaybeden Nagihan Karadere ise haftanın ikinci eleme adayı oldu. Böylece bu hafta elemeye kalan isimler Nagihan ve İbrahim oldu.
Survivor 2016’da dün yapılan SMS oylaması sonucundan en az oyu alan İbrahim Giydirir adaya veda etti.

You must be logged in to post a comment Login