Acun Ilıcalı’dan Eser ve Erdi için ilginç açıklamalar

Acun Ilıcalı’dan Survivor 2017 yarışmacıları Eser West ve Erdi Ünver hakkında ilginç açıklamalar..

Nur Tuğba Algül ve Hakan Hatipoğlu’nun sunduğu Survivor Panorama’ya konuk olan Acun Ilıcalı, sorular üzerine gönüllüler takımının en dikkat çeken isimlerinden olan Eser West ve Erdi Ünver’le ilgili yorumlar yaptı. Acun Ilıcalı Eser West’in açlıkta çok zorlandığı ve uzun süre dayanamayabileceğini de söyledi.

SURVİVOR’IN FİNALİNDE SÜRPRİZ DEĞİŞİKLİK!

“ESER WEST DAYANAMAYABİLİR”

Adada açlıktan dolayı krizler geçiren Eser West’in uzun süre dayanamayabileceğini açıklayan Ilıcalı, “Eser çok sinirleniyor kalabilir mi kalamaz mı emin değilim. Açlıkla aşırı mücadeleye adapte olamamış durumda. Adada kriz geçirdi ve ciddi derecede zorlanıyor. Eğer adaptasyon sürecini aşabilirse iddialı bir yarışmacı olur” dedi.

SURVİVOR’DA ŞOK AYRILIK! ESER WEST YARIŞMADAN AYRILDI

Göz6 yarışmasında birinci olarak Survivor 2017’ye katılan Erdi Ünver’in ise kilo verdikçe daha açılabileceğini söyleyen Acun Ilıcalı, “Erdi Göz6 yarışmasından geldi. Semih de Ütopya’dan gelmişti ve fitnesslardan çıkmayan birisi ve parkur adamı değildi. Fiziksel olarak sıradan gözüken biri bile oyunlara konstre olursa iddialı olabilir. Fiziksel arkada kalışını atışlarda çözebilir. Erdi de fiziksel olarak kilo veriyor ve 2-3 hafta sonra eğer kalırsa başka bir Erdi görebiliriz” şeklinde konuştu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Acun Ilıcalı’dan Eser ve Erdi için ilginç açıklamalar

x