Eser West Survivor 2017’den neden ayrıldı?

Survivor 2017’nin iddialı yarışmacılarından Eser West Survivor’dan neden ayrıldı işte yanıtı… Eser West’in yerine Survivor’a kim katılacak sorusu ise Cumartesi akşamı belli olacak.

ACUN ILICALI ESER İÇİN DAHA ÖNCE SİNYALİ BÖYLE VERMİŞTİ! DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

12 yıldır ekranlarda olan Survivor tarihinde bir ilk yaşandı. Survivor 2017’de gönüllüler takımında mücadele eden ve final için iddialı adaylar arasında gösterilen Eser West Survivor’ı bıraktı.

SURVİVOR’DA ESER’İN YERİNE KİM GELECEK?

 

Survivor’ın Cuma akşamı yayınlanan bölümünde Acun Ilıcalı gönüllüler ve ünlüler yarışmacılarını toplayarak olağanüstü konsey yaptı. Eser West’in açlığa dayanamadığı için kendi isteğiyle Survivor’dan ayrıldığını açıklayan Ilıcalı, yaşanan bu sürpriz durumla ilgili şunları söyledi:

“Eser West bize gelerek adadaki açlığa artık dayanamadığını ve yiyeceklerin kendisine yetmediğini söyledi. Eser daha önce de 4-5 defa açlık krizleri yaşamıştı. Biz açlığa dayanmadığı için hiç kimseye ayrıcalık tanımıyoruz. Eser de açlığa dayanamadığı için yarışmadan ayrılmak istediğini bize söyledi. Doktorumuz Metin Kuş de kendisini muayene etti, fiziksel bir olumsuz durum yoktu ancak kendisi ayrılmak istedi. Bu durumda yaptığımız toplantı sonucunda Eser West’in Survivor’dan ayrılmasına karar verdik. Eser, adada gösterdiği yarışma performansıyla Kıbrıs’taki büyük final için iddialı adaylar arasındaydı ancak ayrılmak zorunda kaldı. Eser yarın gönüllüler adasına gelerek arkadaşlarına veda edecek” dedi.

GÖNÜLLÜLER TAKIMINA YENİ YARIŞMACI GELİYOR

Acun Ilıcalı ada konseyinde ayrıca, Eser West’in yerine gönüllüler takımına yeni bir yarışmacının katılacağını da duyurdu. Gönüllüler takımının yeni yarışmacısı Cumartesi akşamı yayınlanacak bölümde Survivor’a katılacak.

SURVİVOR ESER WEST KİMDİR?

1.75 boyunda olan damat adayı 80 kilo ağırlığına sahipken yarışmada Cansel Çördük ile aşk yaşamıştı. Babası ABD’li olan West, yarışmanın ardından sevgilisi ile aşk yaşamaya devam etmişti. La Guardia Communitiy College üniversitesinde eğitim hayatını tamamlayan West bir süre önce Hande Yener’in klibinde yer almıştı.

Kısmetse Olur programıyla tanınan Eser West’in tam adı Francesc Eser West’dir. Asıl mesleği öğretmenlik olan West 1.88 boyundadır. Kameramanlık, editörlük ve montaj yapan Eser West’in bir prodüksiyon şirketi de bulunuyor.

Youtube kanalı da bulunan West, burada kendi yaptığı videoları, kafasında kurduğu formatları bir program haline getirerek yayınlıyor.  West son olarak Kısmetse Olur isimli evlilik programına katılarak adını geniş kitlelere duyurdu. West bu programda Cansel Çördük ile tanışarak aşk yaşamaya başladı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Eser West Survivor 2017’den neden ayrıldı?

x